بیانیه توافق سطح خدمت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر

1397/12/5 0:0

 

بیانیه توافق سطح خدمت


تارنمای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر از محتوی و مطالب متنوع در حوزه‌های مرتبط با سلامت بر اساس خط و مشی وزارت بهداشت کشور  تشکیل یافته است. این تارنما قوانین و مقرراتی را جهت استفاده کاربران از تارنما تدوین نموده است که کاربران مجاز به ویرایش آن نبوده و به منظور استفاده از خدمات پورتال می بایست با تمامی این شرایط و نکات اشاره شده به آنها موافقت نمایند.


1- تغییر و تحول در قوانین و شرایط استفاده ازتارنما

دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر تمام حقوق مربوط به ویرایش شرایط استفاده، قوانین و نکات مطرح شده پیرامون آن را برای خود محفوظ می‌دارد.

 

2- لینک به تارنماهای دیگر

پورتال دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر ممکن است شامل لینک‌هایی به تارنماهای دیگر باشد. تارنماهای لینک داده شده از درون این تارنما، تحت کنترل و نظارت ما نبوده و ما هیچ مسئولیتی را در قبال آنها بر عهده نمی‌گیریم. دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر این لینک‌ها را تنها جهت ارائه تسهیلات به شما درون تارنما قرار داده و محتوای هر لینک، ارتباط خاصی به تارنما ما نداشته و ما مسئولیتی را در قبال آن نمی‌پذیریم.

 

3- عدم استفاده نامشروع یا ممنوع

جهت استفاده از دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر شما متعهد می‌شوید که تحت هیچ شرایطی از تارنما ما در کارهای نامشروع و ممنوع استفاده نمی‌نمایید. شما مجاز به استفاده از تارنما دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر تحت هیچ شرایطی که موجب ایجاد صدمه، غیرفعال شدن تارنما، ایجاد اختلال در ظاهر آن و ... شود، نمی‌باشید.

 

4- استفاده از امکانات ارتباط جمعی

تارنمای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر ممکن است شامل سیستم‌های ارتباط جمعی نظیر تالار گفتگو، پشتیبانی برخط، سیستم نظرسنجی، صفحات مربوط به اطلاعات شخصی و یا سیستم‌های مشابهی باشد که امکان ارتباط شما با سایر کاربران را فراهم کرده باشد. در اینصورت شما تنها مجاز به ارسال و دریافت پیام و یا فایل‌هایی می باشید که متناسب با آن سیستم ارتباط جمعی بوده و می‌بایست نهایت دقت را نموده تا موجب بروز موارد زیر نشوید:

بد نام کردن، سوء استفاده، حملات مخرب، تهدید و تجاوز به حقوق عمومی تارنما و سایر کاربران.

بارگذاری فای‌ هایی که شامل ویروس بوده،‌ فایل های ناقص و خراب و یا هر فایل یا برنامه‌ای که موجب بروز اختلال در عملکرد یک کامپیوتر دیگر گردد.

تبلیغات یا پیشنهاد فروش و خرید هر چیز یا خدمات خاصی به منظور تجارت در تارنما.

رهبری، هدایت و تشکیل گروه‌های هرمی در نظردهی‌ها، مسابقات و موارد مشابه.

توزیع فایل‌هایی که قبلاً توسط یک کاربر دیگر درتارنما قرار داده شده است به نام خود.

محدود کردن و یا محروم ساختن هر کاربری به استفاده از خدمات عمومی و سرویس های ارتباط جمعی تارنما.

برداشتن و جمع‌آوری اطلاعات شخصی افراد بدون جلب رضایت آنها.

اطلاعات،‌ سامانه‌ها،‌ محصولات و خدمات ارائه شده در تارنما ما ممکن است شامل خطاهای گرافیکی و یا برنامه نویسی باشد. قابل ذکر است بصورت دوره‌ای تغییراتی به این اطلاعات اعمال خواهد شد. همچنین وزارت متبوع و یا تولید کنندگان آن محصول، ممکن است به منظور توسعه برنامه آن را ویرایش نمایند.


5- در دسترس بودن

- تارنمای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر مجهز به امکان ثبت انتقادات و پیشنهادات شما متقاضیان گرامی  از طریق "ارسال پیشنهادات" می‌باشد. در این قسمت شما می‌توانید، به صورت تمام وقت و در ۷ روز هفته و ۲۴ ساعت روز، تماس برقرار نمایید. به محض ثبت انتقاد یا پیشنهاد، سعی می‌گردد در کوتاهترین زمان ممکن نتیجه پیگیری درخواست مطرح شده به متقاضی اعلام و در صورت لزوم درخواست مراجعه حضوری گردد.

- تارنمای دانشگاه علوم پزشکی و خدمات درمانی استان بوشهر به صورت تمام وقت در دسترس متقاضیان گرامی بوده و در صورت بروز هرگونه اشکال و نقص فنی، به متقاضیان اطلاع رسانی خواهد گردید.

- سامانه ملی 190 به منظور پاسخگویی و رسیدگی به شکایات بهداشتی درمانی هموطنان عزیز مهیا و بصورت شبانه‌روزی آماده دریافت شکایات شما عزیزان خواهد بود.

- در صورت نیاز به برقراری تماس با ریاست محترم دانشگاه می‌توانید از طریق گیشه خدمات و یا تلفن شماره 077-3323122  اقدام نمایید.

- در صورت نیاز به دسترسی به شماره تماس هریک از واحدهای تحت پوشش دانشگاه می‌توانید از طریق تارنمای دانشگاه و قسمت راهنمای تماس اقدام نمایید.

- جهت آشنایی با خدمات قابل ارائه در هر بخش می‌توانید از طریق منوهای موجود در صفحه اصلی سایت دانشگاه به میز خدمت الکترونیک و یا به وبگاه مربوطه همان قسمت مراجعه نمایید.

- در صورت تمایل به منظور ارتقاء سطح کیفیت ارائه خدمات می‌توانید پرسشنامه سنجش رضایت ارباب رجوع از خدمات را تکمیل فرمائید.

 

کلمات کلیدی:
بیانیه     توافق     سطح     خدمت    

تاریخ بروز رسانی:   5 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۱۵۴

 


چاپ | ارسال به ايميل
< >