اجرای طرح ضربت جمع‌آوری مواد غذایی غیرقابل‌مصرف در شهرستان عسلویه

27 تير 1397
طرح ضربت جمع‌آوری و معدوم‌سازی مواد غذایی غیرقابل‌مصرف در شهرستان عسلویه اجرا و مواد غذایی فاسد و تاریخ‌مصرف گذشته در این شهرستان جمع‌آوری شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه که با توجه اهمیت موضوع در این بازدید میدانی شرکت کرده بود، در این خصوص گفت: شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در راستای صیانت از سلامت شهروندان و ارتقای شاخص‌های بهداشتی و سلامت در جامعه، فعالیت‌های مؤثری را برای عموم مردم برنامه‌ریزی و اجرا می‌کند.
جاسم زارعی افزود: طرح ضربت توسط ۵ اکیپ دونفره از بازرسین بهداشت محیط، به مدت یک در سطح شهرستان عسلویه اجرا گردیده است.
وی از فعالیت‌های صورت گرفته تقدیر و بر جدیت بیشتر در نظارت‌ها تأکید ویژه کرد و تصریح کرد: نقش بازرسان بهداشتی در ارتقای سطح سلامت جامعه تأثیرگذار است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: هر شهروند به‌عنوان یک بازرس بهداشتی هرگونه تخلف بهداشتی را به سامانه گویا و شبانه‌روزی ۱۹۰ رسیدگی به شکایات وزارت بهداشت و درمان اعلام نموده تا از طریق بازرسان بهداشتی این شبکه بهداشت و درمان برطرف گردد.
کارشناس مسئول بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه نیز گفت: نظارت بهداشتی بر مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی از وظایف مهم بهداشت و درمان بوده که به‌صورت مستمر توسط واحد بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه اجرا می‌شود.
تورج سامی اظهار کرد: در این خصوص طی بازدید بالغ‌بر ۲۴۰ کیلوگرم از اقلام مواد غذایی، آشامیدنی غیرقابل‌مصرف جمع‌آوری و معدوم‌سازی شد.

انتهای پیام/ع.م- ۳۰۹۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
طرح.ضربت     جاسم.زارعی     تورج.سالمی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه        

تاریخ بروز رسانی:   27 تير 1397

تعداد بازدید:   ۸

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >