اجرای طرح ضربت نظارت بر کارگاه‌ها و فروشگاه‌های قنادی در دشتستان

25 بهمن 1395
مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: طرح ضربت بازدید از کارگاه‌ها و فروشگاه‌های قنادی توسط بازرسان بهداشت محیط و حرفه‌ای در شهرستان دشتستان اجرا شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، مهندس سبحانی افزود: همزمان با نزدیک شدن به ایام نوروز، طرح ضربت بازدید از کارگاه‌ها و فروشگاه‌های قنادی سطح شهرستان دشتستان باهدف رفع نواقص بحرانی موجود در این صنف و افزایش شاخص‌های بهداشتی انجام شد.
سبحانی اظهار داشت: بازرسان بهداشت محیط در قالب اکیپ‌های دونفره علاوه بر کنترل‌ها و بازرسی‌های خاص در حیطه تولید انواع شیرینی‌ها، مواد اولیه مجاز و حذف مواد غیرمجاز، شیرینی‌های حاوی رنگ را از شیرینی فروشی‌ها سطح شهرستان جمع‌آوری کردند.
وی تصریح کرد: در این بازرسی‌ها نمونه‌برداری میکروبی و شیمیایی از انواع شیرینی‌های موجود در سطح عرضه و فروش انجام شد و همچنین شرایط بهداشت فردی کارکنان، شرایط بهداشت ساختمان، ابزار و لوازم کار، نظافت و پاکیزگی محل‌های فوق‌الذکر را نیز توسط بازرسان کنترل شد.
مسئول واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: در این بازدیدها مقادیر قابل‌توجهی رنگ و شیرینی‌های غیربهداشتی از مراکز متخلف جمع‌آوری گردید که با توجه به تخلف این قبیل متصدیان، پرونده آن‌ها جهت رسیدگی و برخورد قانونی به مراجع قضایی ارجاع داده شد.
وی خاطرنشان کرد: شهروندان عزیز می‌توانند نقطه نظرات خود را با شماره 190 سامانه کشوری در میان بگذارند.
انتهای پیام /س.غ 3030


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
طرح.ضربت     مهندس.سبحانی     شبکه.بهداشت‌درمان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   25 بهمن 1395

تعداد بازدید:   ۲۸

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >