ارایه خدمات دندانپزشکی به کودکان توسط کلینیک سیار در دشتستان

26 مهر 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از ارایه خدمات دندانپزشکی در مناطق روستایی به کودکان زیر 8 سال توسط کلینیک سیار دندانپزشکی خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، مهندس ماریا خویش دوست در این خصوص گفت: این کلینیک باهدف اجرای طرح تحول نظام سلامت راه‌اندازی شده و با مشارکت اداره بهزیستی و آموزش‌وپرورش در مناطق روستایی خوشمکان و راهدار به کودکان خدمات ارائه داده است.
وی افزود: این خدمات به همت کادر کلینیک دهان و دهان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان وبه مناسبت روز جهانی کودک وبه‌ صورت پیشگیری، کشیدن و پر کردن دندان‌های شیری انجام شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: با مستقر شدن دندانپزشک در مرکز دهان و دندان شهر برازجان، خدمات توسط کلینیک سیار به‌صورت مستمر و هفتگی به روستاییان ارایه می‌شود.
وی همچنین اظهار داشت: شهرستان دشتستان دارای دو مرکز دهان و دندان در شهر برازجان و تنگ ارم و 15 واحد دندانپزشکی در مراکز خدمات جامع سلامت می‌باشد که مرکز دهان و دندان در شهر برازجان از ابتدای سال جاری راه‌اندازی و به مردم خدمات ارایه می‌کند و در شهر تنگ ارم نیز با تلاش دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در دهه فجر امسال مورد بهره‌برداری قرا می‌گیرد و به مردم بخش ارم و بوشکان خدمات ارایه می‌کند.
انتهای پیام/ س.غ 3030


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
خدمات.دندانپزشکی     کلینیک.سیار     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   26 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >