ارایه خدمات رایگان کلینیک سیار دندانپزشکی در منطقه حاشیه‌نشین تنگک بوشهر

4 امرداد 1397
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر از ارایه خدمات رایگان کلینیک سیار دندانپزشکی به گروه‌های هدف در منطقه حاشیه‌نشین تنگک بوشهر خبر داد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی عنوان داشت: مرکز بهداشت شهرستان بوشهر با تداوم آموزش‌های پیشگیرانه و فرهنگ‌سازی به سمت پیشگیری و ارتقای بهداشت دهان و دندان گام برمی‌دارد.
وی تصریح کرد: این کلینیک در قالب یک دستگاه یونیت مجهز به‌تمامی امکانات دندانپزشکی همه خدماتی که در مراکز خدمات جامع سلامت قابل انجام است را ارایه می‌دهد.
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر اضافه کرد: در این کلینیک سیار، خدمات دندانپزشکی به کودکان زیر ۶ سال، دانش آموزان، زنان باردار و شیرده، خدمات پیشگیری و فرهنگ‌سازی برای ارتقای بهداشت دهان و دندان ارایه‌شده است.
مهندس فخرایی عنوان داشت: خدمات دندانپزشکی قابل‌ارایه در این کلینیک سیار شامل‌ترمیم و پر کردن دندان، جرم‌گیری، سیلانت تراپی، کشیدن دندان، وارنیش فلوراید و سایر خدماتی است که بیمار نیاز دارد.
این مقام مسئول افزود: دولت گام‌های خوبی برای بهبود و افزایش خدمات دندانپزشکی به مردم برداشته است که اجرای طرح دندان‌پزشک خانواده، کلینیک سیار دندانپزشکی و ایجاد مراکز سلامت دهان و دندان ازجمله طرح‌های موفق اجراشده در این زمینه می‌باشد.
مهندس فخرایی تأکید کرد: باید با تداوم آموزش‌های پیشگیرانه و فرهنگ‌سازی به سمت پیشگیری و ارتقای بهداشت دهان و دندان گام برداریم.

انتهای پیام/ ا.س- ۳۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
خدمات.دندانپزشکی     رایگان     کلینیک.سیار     حاشیه.نشین     تنگک    

تاریخ بروز رسانی:   4 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱۱

چاپ خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >