ارایه خدمات ویژه درمانی به بیماران خاص در بیمارستان اهرم

26 ارديبهشت 1397
سرپرست بیمارستان امام حسین (ع) اهرم گفت: به بیماران خاص تالاسمی و دیالیزی در بیمارستان امام حسین (ع) اهرم خدمات درمانی ویژه ارایه شد.

دکتر زهرا طاووسی در حاشیه بازدید پزشکان متخصص از بیماران خاص در این بیمارستان افزود: بیماران تالاسمی و دیالیزی در این بیمارستان توسط دو پزشک فوق تخصص در زمینه خون و سرطان و کلیه و مجاری ادراری که از سوی واحد بیماری‌های خاص دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اعزام‌شده بودند؛ ویزیت شدند.
سرپرست بیمارستان امام حسین (ع) اهرم تصریح کرد: در بازدید ذکرشده علاوه بر ویزیت بیماران، پرونده‌های پزشکی، سوابق آزمایش‌ها و ویزیت‌های دوره‌ای و موردنیاز آنان نیز توسط پزشکان فوق تخصص موردبررسی قرار گرفت.
دکتر زهرا طاووسی خاطرنشان کرد: در حال حاضر در بیمارستان امام حسین (ع) اهرم توسط کادر درمانی مجرب و کارآزموده به 17 بیمار در بخش تالاسمی و تعداد 30 بیمار در بخش دیالیز خدمات درمانی ویژه این بیماران ارائه می‌گردد.
وی تأکید کرد: با توجه به شرایط ویژه بیماران تالاسمی و آسیب‌پذیری روحی این افراد، ما در این بیمارستان تلاش نموده‌ایم تا خدمات درمانی موردنیاز آنان را در محیطی شاد و آرام ارائه دهیم.
دو فوق تخصص، بیماران بخش تالاسمی و دیالیز بیمارستان امام حسین (ع) اهرم را به شکل رایگان ویزیت کردند.
دکتر مهدی محمود پور متخصص داخلی، فوق تخصص بیمارهای کلیه، عضو هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به همراه دکتر غلامرضا فتح پور فوق تخصص خون و سرطان کودکان، هیات علمی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با حضور در بخش‌های تالاسمی و دیالیز بیمارستان امام حسین (ع) اهرم ، مراجعین مرتبط را ویزیت و معاینه کردند.
شایان‌ذکر است پس از بازدید مذکور هدایایی به بیماران بخش تالاسمی بیمارستان امام حسین (ع) اهرم توسط سرپرستار این بخش اهدا شد.

انتهای پیام/م.ا 3010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     دکتر.زهرا.طاووسی     بیمارستان.امام.حسین     شهرستان.تنگستان        

تاریخ بروز رسانی:   26 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱۸

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >