استفاده نکردن از کلاه ایمنی یکی از اصلی‌ترین علل افزایش میزان تلفات در تصادفات موتورسواران است

13 مهر 1395
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: استفاده نکردن از کلاه ایمنی یکی از مهم‌ترین و اصلی‌ترین علل افزایش میزان تلفات در تصادفات موتورسواران است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ مهندس یوسفی در جمع موتورسواران افزود: در سال 94 بیش از 352 حادثه ترافیکی در شهرستان رخ‌داده که از این موارد 34 مورد متأسفانه منجر به فوت همشهریان عزیزمان شده است.

وی تصریح کرد: همچنین از این سی‌وچهار مورد 10 نفر فوتی مربوط به موتورسواران و به دلیل استفاده نکردن از کلاه ایمنی، عبور از چراغ‌قرمز و سرعت غیرمجاز بوده و 24 مورد آن مربوط به خودروهای سواری به دلیل نبستن کمربند ایمنی و سرعت غیرمجاز بوده است.

معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه بابیان اینکه سلامت مهم‌ترین نعمت خداوند به انسان است که ما باید در حفظ سلامت خود تلاش کنیم اظهار کرد: یکی از حوادث مهمی که جان و سلامت ما را تهدید می‌کند حوادث ترافیکی می‌باشد که با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی می‌توان تا حد زیادی از به مخاطره افتادن سلامت خود و دیگران جلوگیری کرد.

در راستای اهمیت استفاده از کلاه ایمنی با همکاری شبکه بهداشت و درمان، راهنمایی و رانندگی و نیروی انتظامی شهرستان گناوه رژه‌ای توسط موتورسواران در خیابان ساحلی شهرستان برگزار شد و در جهت گسترش فرهنگ استفاده از کلاه ایمنی، بین موتورسواران حاضر در رژه چندین کلاه ایمنی از طرف شبکه بهداشت و راهنمایی و رانندگی شهرستان به عنوان هدیه تقدیم شد.

 

انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید

https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تصادفات     کلاه.ایمنی     معاون.بهداشتی     مهندس.علیرضا.یوسفی     شبکه.بهداشت‌درمان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   13 مهر 1395

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >