استقراردستگاه سونوگرافی پیشرفته در بیمارستان امام حسین (ع) اهرم

22 آذر 1394
رییس شبکه بهداشت ودرمان شهرستان تنگستان گفت: بیمارستان امام حسین (ع) اهرم به دستگاه سونوگرافی پیشرفته رنگی مجهز شده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان؛ دکتر علی نگین تاجی افزود: این دستگاه با قابلیت‌های پیشرفته نسبت به نمونه های قبل خدمات تشخیصی سونوگرافی با کیفیت، به بیماران ارایه می دهد.
این مقام مسئول اضافه کرد: از ابتدای طرح تحول نظام سلامت در دولت تدبیر و امید، تجهیزات درمانی بسیار مناسبی برای بیمارستان اهرم خریداری شده که یک دستگاه رادیولوژی دیجیتال و یک دستگاه سونوگرافی کالر داپلر از آخرین تجهیزات خریداری شده است.
دکتر نگین تاجی بیان کرد: این تجهیزات از محل اعتبارات ملی ازسوی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خریداری و به بیمارستان امام حسین (ع) اهرم اختصاص یافته است.
متخصص رادیولوژی بیمارستان امام حسین (ع) اهرم نیز در باره ویژگی‌های فنی این دستگاه گفت: دستگاه جدید از نظر کیفیت و قابلیت‌های سخت افزاری و نرم افزاری بسیار پیشرفته بوده و یکی از دستگاههای برتر سونوگرافی است.
دکتر رادمهر افزود: با استفاده از این دستگاه انواع سونوگرافی های بارداری و زنان، شکم ودستگاه گوارش، کلیه، مثانه، کبد و سایر اعضاء بدن با کیفیت، سرعت و دقت بهتری انجام خواهد شد..
لازم به ذکر است دستگاه رادیولوژی دیجیتال، خریداری و به بیمارستان امام حسین (ع) تحویل داده شده است که پس از طی مراحل قانونی و کسب مجوزهای لازم مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/ح.د 3010


کلمات کلیدی:
استقرار     سونوگرافی     بیمارستان.امام.حسین     اهرم    

تاریخ بروز رسانی:   22 آذر 1394

تعداد بازدید:   ۸

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >