امدادرسانی نیروهای اورژانس ۱۱۵ شبکه بهداشت و درمان دشتستان در آتش‌سوزی بیمارستان مهر برازجان

17 مهر 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، پس از وقوع آتش‌سوزی در بیمارستان مهر برازجان، عملیات امدادرسانی توسط نیروهای اورژانس ۱۱۵ شبکه بهداشت و درمان دشتستان صورت گرفت.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان در خصوص جزییات این حادثه گفت: ساعت 15:47، روز دوشنبه پس از وقوع آتش‌سوزی در اتاق CSR (استریل) بیمارستان مهر تأمین اجتماعی شهر برازجان و تماس با مرکز مدیریت و فوریت‌های پزشکی شهرستان دشتستان، ۴ دستگاه آمبولانس ۱۱۵ به محل حادثه اعزام شدند.
مهندس ماریا خویش دوست گفت: در پی وقوع این حادثه دود ناشی از آتش به بخش‌های جراحی زنان و نوزادان و همچنین اتاق عمل سرایت کرده بود که با عملیات امدادرسانی نیروهای اورژانس شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان شهید گنجی ۴ مادر و ۵ نوزاد، پس از اقدامات اولیه درمانی (ماسک اکسیژن) در محل حادثه، توسط آمبولانس‌های حاضر در محل به بیمارستان شهید گنجی انتقال داده شدند.
وی همچنین گفت: با تلاش و همکاری سرپرست و کادر مدیریت بیمارستان شهید گنجی برازجان، تمامی بیماران به بخش جراحی زنان و نوزادان منتقل شدند و تحت مراقبت‌های درمانی قرار گرفتند.
مهندس خویش دوست افزود: بر اساس گزارش‌های رسیده از بیمارستان شهید گنجی وضعیت تمام مادران و نوزادان مستقر در بخش‌های بیمارستان رضایت‌بخش بوده و پس از معاینه توسط پزشکان متخصص زنان و اطفال از بیمارستان ترخیص خواهند شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان از کارکنان اورژانس ۱۱۵ که در عملیات امدادرسانی به بیماران شرکت داشتند، تشکر و قدردانی کرد.
گفتنی است حمیدرضا شبانکاره، شهرام گندمریزی، هادی بخشی رحمان شکیبا، حسین قاسمی، داود قاضی‌زاده و عقیل فرخی، داریوش پیروی، سید حسین موسوی و محمود میر فردی در این عملیات امدادرسانی حضور فعال داشتند.
 
انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
آتش‌سوزی     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     بیمارستان.مهر     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   17 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >