امضای تفاهم‌نامه ساخت اورژانس خیر ساز جاده‌ای بندر ریگ/ گزارش تصویری

18 ارديبهشت 1397
تفاهم‌نامه ساخت اورژانس خیر ساز جاده‌ای بندر ریگ بین خیر مجتبی حجی و دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر امضا شد.

رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در حاشیه امضای این تفاهم‌نامه گفت: اورژانس خیر ساز جاده‌ای بندر ریگ با زیربنای 200 مترمربع، در زمینی به مساحت 300 مترمربع و با هزینه‌ای بالغ‌بر 3 میلیارد ریال توسط خیر مجتبی حجی ساخته خواهد شد.
دکتر سعید کشمیری افزود: خیرین سلامت در سال‌های گذشته کمک‌های ارزشمندی به مردم و حوزه سلامت استان کرده‌اند که باید از آن‌ها تقدیر کنیم.
وی تصریح کرد: شما خیرین جزء بهترین‌ها هستید که خداوند بزرگ، راه خیر و نیکو را پیش پای شما قرار داده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: امیدوارم خیرین این سنت حسنه و ارزشمند را به فرزندان، بستگان و اطرافیان خود آموزش دهند و این فرهنگ به نسل‌های بعدی نیز منتقل شود.
دکتر کشمیری بابیان اینکه باید زمینه و انگیزه مشارکت آحاد جامعه را در حوزه سلامت ایجاد کنیم گفت: اقدامات خیرین برای همیشه ماندگار شده و باقیات‌صالحات است.
وی بیان کرد: توسعه زیرساخت‌های نظام سلامت بدون مشارکت مردم امکان‌پذیر نیست.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: اقدامات خیرین سلامت دارای ثمرات بی‌انتهایی است که اثرات آن تا ابد باقی خواهد ماند.
دکتر سعید کشمیری زنده نگه نداشتن رسم خیر با یاد کردن از اقدامات ارزشمند خیرین را موضوعی مهم دانست و گفت: آگاهی نسل آینده از اهمیت مشارکت در امور خیرخواهانه باید موردتوجه باشد.

انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تفاهم‌نامه     اورژانس.جاده‌ای     خیرساز     دکتر.سعید.کشمیری     مجتبی.حجی    

تاریخ بروز رسانی:   18 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >