انتخابات خانه مشارکت های مردمی شهرستان بوشهر برگزار شد

23 آبان 1396
در نشستی با حضور سازمان‌های مردم‌نهاد، انتخابات خانه مشارکت های مردمی شهرستان بوشهر برگزار و رییس آن برای مدت دو سال انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، معاون فنی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در جمع اعضای سازمان‌های مردم‌نهاد عنوان داشت: نتیجه نهایی مشارکت مردم در بخش سلامت توانمندسازی، افزایش سواد سلامت و خوداتکایی آنان است.
مهندس حمید حبیبی نیا خاطرنشان کرد: درگیر شدن جامعه در توسعه سلامت، فرآیندی است که به‌وسیله آن بین دولت و جوامع محلی، شراکتی در فعالیت‌های سلامتی به وجود می‌آید تا زمینه افزایش خوداتکایی و کنترل را فراهم آورد.
وی تصریح کرد: اعضای خانه مشارکت مردمی در سلامت شهرستان با تشکیل جلسات دوره‌ای و احصا مشکلات و معضلات بهداشتی اولویت‌دار منطقه پس از نقد و بررسی به تهیه و تدوین سند جامع سلامت شهرستان اقدام خواهند کرد.
در این نشست از میان 6 نفر کاندیدای ریاست خانه مشارکت مردمی سلامت شهرستان بوشهر، ابوذرشیخ سقا به ریاست خانه مشارکت مردمی در سلامت شهرستان بوشهر برای مدت 2 سال انتخاب شد.
گفتنی است، اعضای شورای مشارکت مردمی، نمایندگان تشکل‌های مردم‌نهاد موجود در سطح شهرستان هستند که با همکاری میانجیان شبکه خود، پیام‌های سلامتی را به مردم انتقال می‌دهند و مطالبات مردم را در شورا مطرح می‌کنند تا از این طریق در برنامه‌های جامع سلامت مشارکت داشته باشند.


انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     خانه.مشارکت     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   23 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۵۰

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >