اولین جشن روپوش سفید دانشجویان دندانپزشکی برگزار شد/ گزارش تصویری

3 خرداد 1394
اولین جشن دانشجویان رشته دندانپزشکی دانشگاه با عنوان روپوش سفید در سالن اجتماعات بیمارستان شهدای خلیج فارس برگزار شد.

معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر دراین مراسم گفت: این جشن حاصل زحمات و تلاش افرادی است که بدون ادعا و خالصانه در تشکیل و راه اندازی دانشکده دنداپزشکی تمامی توان خود را بکار گرفتند.
دکتر افشین استوار افزود: از ابتدای تاسیس دانشکده دندانپزشکی در سال 90 تلاش های فراوانی صورت گرفت که نتیجه آن امروز به ثمر نشسته است.
وی با برشمردن نقش نیروی تربیت شده این دانشکده در توسعه استان بوشهر، بیان کرد: نقش دندانپزشک از درمانگری به رهبری سلامت عمومی در حوزه سلامت دهان و دندان مبدل شده است که این امر نقش دانشجویان را در فراگیری و آشنایی با شیوه‌های نوین آموزش و استخراج مطالب از بانک های عظیم اطلاعاتی، پر رنگ تر می کند.
در ادامه این مراسم رییس دانشکده دندانپزشکی ضمن تبریک به دانشجویان گفت: پایان دوره دو ساله علوم پایه در حوزه دندانپزشکی و ورود به مقطع کلینیک نقطه عطفی در زندگی حرفه ای دانشجویان این رشته است.
دکتر سید عمار بصری خطاب به دانشجویان گفت: روپوش سفید نماد طبابت، پاکی، پاکیزگی، قداست، ملاقات با پروردگار، مسوؤلیت پذیری و سرآغازی برای نقش آفرینی در حوزه سلامت دهان و دندان است.
وی افزود: اکنون مسوؤلیت سنگینی بر دوش شما گذاشته شده است و می بایست در کنار صداقت و احترام به دیگران، خود را به دو سلاح اخلاق و علم مجهز کنید تا بتوانید بار سنگین مسوؤلیت این روپوش مقدس را درک کنید.
در پایان این مراسم از نفرات برتر آزمون جامع علوم پایه تقدیر به عمل آمد و دانشجویان ورودی سال های 90 و 91 رشته دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مناجات نامه را قرائت کردند.
انتهای پیام/ م.پ 1025

کلمات کلیدی:
جشن     روپوش.سفید     دانشکده.دندانپزشکی     دکتر.استوار     دکتر.بصری    

تاریخ بروز رسانی:   2 خرداد 1399

تعداد بازدید:   ۱۹

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >