بازدید فرماندار از پروژه ساخت کلینیک ویژه تخصصی شهرستان دشتستان

19 ارديبهشت 1395
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان، فرماندار به همراه تعدادی از مسئولین این شهرستان از پروژه کلینیک تخصصی برازجان بازدید کردند.

فرماندار دشتستان در این بازدید گفت: باید تمام نیروها بسیج شوند تا هر چه سریع‌تر و باکیفیت‌تر کلینیک ویژه تخصصی ساخته شود.
دکتر ارسلان زارع اظهار داشت: با توجه به‌پیش ساخته بودن سازه فلزی بنا که موجب تسریع در اجرای پروژه می‌شود، امیدواریم شاهد بهره‌برداری این پروژه تا دهه فجر سال جاری باشیم.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان نیز در این بازدید گفت: با ساخت این پروژه قابلیت‌های شهرستان در زمینه ارائه خدمات تخصصی ارتقا می‌یابد و شاهد ارائه خدمات بیشتری به همشهریان خواهیم بود.
مهندس حسین دارابی افزود: درمانگاه تخصصی ویژه با زیربنای 2300 مترمربع در ضلع شرقی کاروانسرای مشیر الملک واقع در فضای قبلی شبکه بهداشت و درمان دشتستان و با کاربری درمانی با هزینه‌ای بالغ‌بر 70 میلیارد ریال ساخته خواهد شد که شامل سه‌طبقه، درمانگاه تخصصی و مراکز پاراکلینیکی مانند آزمایشگاه، رادیولوژی، سونوگرافی، سنجش تراکم استخوان، سی‌تی‌اسکن و یک طبقه پارکینگ است.
گفتنی است معاون عمرانی فرماندار، رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان، شهردار و چند تن از اعضای شورای شهر برازجان در این بازدید فرماندار را همراهی می‌کردند.
انتهای پیام/ س.غ 3030

کلمات کلیدی:
بازدید.فرماندار     کلینیک.تخصصی.دشتستان     ارسلان.زارع     مهندس.حسین.دارابی    

تاریخ بروز رسانی:   19 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >