بخشدار مرکزی شهرستان دیلم:
اقدامات بهداشتی و درمانی صورت گرفته در شهرستان دیلم قابل‌تقدیر است

5 دی 1396
بخشدار مرکزی شهرستان دیلم گفت: اقدامات بهداشتی و درمانی صورت گرفته در شهرستان دیلم قابل‌تقدیر است و امروز تحول در حوزه سلامت و روند روبه رشد آن به‌وضوح مشاهده می‌شود.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، محمدباقر گله گیری در حاشیه بازدید از ارایه خدمات کلینیک سیار دندانپزشکی افزود: طرح کلینیک سیار دندانپزشکی و سپس ارایه خدمات سلامت دهان و دندان در محدوده شهرستان دیلم، گامی بلند در حوزه بهداشتی و درمانی بوده که بحمدالله امروز نتیجه‌بخش بوده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز ضمن تشکر از عوامل سیار دندانپزشکی اظهار داشت: کلینیک سیار دندانپزشکی همه‌روزه و طی یک برنامه زمان‌بندی‌شده در شهر، روستا و نقاط کور حوزه شهرستان دیلم، به ارائه خدمات دندانپزشکی می‌پردازد.
 محمود ذاکری افزود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم تمام تلاش خود را به کار می‌بندد تا با استفاده از تمام امکانات و ظرفیت‌های مرکز پیشگیری دهان و دندان شهرستان، کلینیک سیار دندانپزشکی و دندان‌پزشکان مجرب سطح سواد بهداشتی جامعه و گروه‌های هدف را ارتقا داده و بحث مراقبت‌ها و بهداشت دهان و دندان را در سنین پایین نهادینه کند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم اظهار داشت: تمام تلاش خود را در جهت کاهش آسیب‌های موجود در حوزه بهداشت دهان و دندان به کارخواهیم گرفت تا در آینده با کمترین مشکلات و آسیب‌های دهان و دندان مواجه باشیم.

 
انتهای پیام/ م.ب 3060

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
بازدید     بخشدار     محمود.ذاکری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم        

تاریخ بروز رسانی:   5 دی 1396

تعداد بازدید:   ۹

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >