برگزاری مراسم وداع با ماه مبارک رمضان در مرکز بهداشت شهرستان بوشهر

4 تير 1396
مراسم وداع با ماه مبارک رمضان در مرکز بهداشت شهرستان بوشهر برگزار شد.

سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر در این مراسم گفت: وداع با ماه ضیافت خداوند هرگز به معنی وداع با ویژگی‌های ارزشمند این ماه نیست.
به گزارش روابط عمومی مرکز بهداشت شهرستان بوشهر، مهندس حسن فخرایی افزود: ماه رمضان، ماه آمرزش و پاکی از پلیدی‌هاست که به سبب انس با قرآن و تلاوت آیات آن، انسان احساس سبکی و نزدیکی بیشتر به خدا می‌کند.
وی تصریح کرد: باید با حفظ ارتباط با قرآن و حالات خوب این ماه در بقیه ایام سال باعث تداوم آثار ماه مبارک رمضان و اصلاح سبک زندگی خود بشویم که به‌تبع آن سلامت جسمی و روانی نیز ارتقاء قابل‌توجهی پیدا خواهد نمود.
مسئول کانون بسیج جامعه پزشکی مرکز بهداشت نیز گفت: اگر پیامدهای معنوی ماه رمضان را در غیر این ماه حفظ کنیم گویا این ماه پربرکت پایانی نخواهد داشت و وداع با ماه ضیافت خداوند هرگز به معنی وداع با ویژگی‌های ارزشمند این ماه نیست.
مهندس حمید حبیبی نیا اضافه کرد: اگر صفات پسندیده‌ای چون پهن کردن سفره اطعام، حضور در محافل دینی، قرائت قرآن، شب‌زنده‌داری و پرهیز از محرمات را حفظ کنیم همواره تا رمضان بعد از پیامدهای معنوی رمضان بهره می‌بریم.
در این مراسم آیات سوره انسان و سوره مؤمنون توسط تعدادی از پرسنل و فعالان قرآنی منتخب مرکز بهداشت قرائت شد و از تعدادی از پرسنل فعال در زمینه‌های فرهنگی و قرآنی و کسانی که در طول ماه رمضان در مراسم ترتیل خوانی هر جزء قرآن شرکت می‌کردند توسط سرپرست مرکز بهداشت تقدیر و هدایای به آن‌ها اهدا گردید.

انتهای پیام/ ا.س- 3000
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
ماه.رمضان96     مهندس.حسن.فخرایی     مهندس.حمید.حبیبی‌نیا     مرکز.بهداشت.بوشهر    

تاریخ بروز رسانی:   4 تير 1396

تعداد بازدید:   ۳۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >