تأمین اعتبار 32 میلیاردی برای خرید تجهیزات بیمارستان دیر

4 امرداد 1394
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهرگفت: برای خرید تجهیزات بیمارستان دیر تاکنون 32 میلیارد ریال تامین اعتبار شده است .

دکتر ایرج بیژنی در حاشیه بازدید از بیمارستان دیر گفت: سالانه مبلغ یک هزار و 400 میلیارد ریال در بخش توسعه امور بهداشتی و درمانی استان هزینه می‌شود که از این میزان اعتبار 400 میلیارد ریال از محل منابع استانی، دو درصد نفت و ماده 180 تأمین می شود.
وی اضافه کرد: مابقی اعتبار یادشده نیز از منابع ملی و ردیف متمرکز به استان بوشهر تزریق و در بخش بهداشت و درمان هزینه می‌شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: پارسال 770 میلیارد ریال از ردیف متمرکز به این استان تزریق شد که در بخش خرید امکانات زیربنایی بیمارستان‌ها و مراکز درمانی هزینه شد.
وی در رابطه با وضعیت پروژه های بهداشتی و درمانی در استان اظهارداشت: پارسال 120 پروژه بهداشتی و درمانی مصوب شد که 50 درصد این پروژه ها تاکنون به بهره برداری رسیده است.
دکتر بیژنی در رابطه با طرح تحول نظام سلامت در استان بوشهر نیز گفت: تاکنون 136هزار نفر از مردم استان بوشهر از خدمات اجرای این طرح بهره مند شده اند.
وی به روند اجرایی بیمارستان در دست ساخت دیر اشاره کرد و گفت: روند اجرایی این طرح مثبت است که با تامین منابع مالی روند کار سرعت خواهد گرفت.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی تاکنون 40 نیرو برای فعالیت در بخش درمانی این بیمارستان جذب کرده است و مبلغ 32 میلیارد ریال نیز برای خرید تجهیزات تامین اعتبار کرده است .
انتهای پیام /ح.ن 1026

کلمات کلیدی:
معاون     توسعه.مدیریت‌ومنابع     دکتر.بیژنی     بیمارستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   4 امرداد 1394

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >