تبریک معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت شروع دوره آموزشی پذیرفته‌شدگان هنرستان بهیاری الزهرا (س) گناوه

29 مهر 1396
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت شروع دوره آموزشی پذیرفته‌شدگان جدیدالورود هنرستان بهیاری الزهرا (س) گناوه پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام دکتر سید سجاد اقبالی به شرح زیر است:
"بسمه‌تعالی
امید است به فضل الهی در سال تحصیلی جدید در راه کسب علم، مهارت و دانش بهیاری موفق و بتوانید با تهذیب، خودسازی و تلاش مضاعف در آینده نیز نقش مؤثر و ارزشمند را که در ارائه خدمات در عرصه نظام سلامت به عهده‌دارید با توانایی کامل و به نحو احسن با کمیت و کیفت بسیار مطلوب به انجام برسانید و همواره در این عرصه مثمر ثمر باشید.
 اینجانب برای همه شما عزیزان اعم از کادر محترم آموزشی و دانش آموزان عزیز از درگاه خداوند متعال موفقیت، بهروزی و سعادت را آرزومندم.
دکتر سید سجاد اقبالی
معاون آموزشی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر"
مسئول امور بهیاری دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ضمن بازدید هنرستان بهیاری الزهرا (س) گناوه و ابلاغ پیام تبریک معاون آموزشی دانشگاه گفت: هنرستان بهیاری الزهرا (س) گناوه به‌منظور آماده شدن برای پذیرش دانش‌آموز در سال جاری بااعتباری بالغ‌بر 500 میلیون ریال از محل اعتبارات معاونت آموزشی دانشگاه و در پی بازدید دکتر اقبالی در مردادماه 96 از آن هنرستان بازسازی شد.
علی شهریاری افزود: در این پروسه که در مرداد و شهریورماه سال جاری انجام شد آبدارخانه، کلاس، سالن اجتماعات، اتاق پراتیک و تجهیزات آن و نمای ساختمان نوسازی شد و مورد بهره برادری قرار گرفت.

انتهای پیام/ م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پیام.تبریک     معاون.موزشدتر.سیدسجاد.اقبالی     علی.شهریاری        

تاریخ بروز رسانی:   29 مهر 1396

تعداد بازدید:   ۱۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >