تولید شغل، نتیجه ارتباط پژوهش با صنعت است/ گزارش تصویری

3 دی 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: تولید شغل، نتیجه جهت‌گیری پژوهش به سمت ارتباط با صنعت در سال‌های اخیر است.

دکتر سعید کشمیری در آیین تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: یکی از نکات اساسی در نکوداشت هفته پژوهش نقش اساسی آن در حل مسائل اجتماعی و در رأس آن اشتغال است.
وی با اشاره به دیدگاه‌های مختلف در جامعه نسبت به پژوهش افزود: امروزه پژوهشگران در جامعه افرادی نیستند که تنها در آزمایشگاه‌ها و مراکز تحقیقاتی محدود شوند.
دکتر کشمیری خاطرنشان کرد: شرکت‌های دانش‌بنیان و پارک‌های علم و فن‌آوری پرچم‌دار نهضت تولید ثروت در عرصه پژوهش هستند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: صادرات محصولات دانش‌بنیان نشان از روند رو به رشد جایگاه پژوهش در مراکز تحقیقاتی، پارک‌های علم و فن‌آوری و شرکت‌های دانش‌بنیان دارد.
دکتر کشمیری با اشاره به شعار هفته پژوهش با عنوان پژوهش‌های اثربخش، فن‌آوری ارزش‌آفرین و رونق تولید تصریح کرد: انتظار کنونی از جامعه پژوهشی در دانشگاه‌های نسل سوم و چهارم آینده‌نگری با رویکرد ارائه پژوهش‌های ارزش‌آفرین به همراه رونق تولید ملی و اشتغال‌زایی است.
آیین تجلیل از پژوهشگران برتر دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با معرفی افراد برتر در سالن اجتماعات مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر برگزار شد.

انتهای پیام/م.پ-1025

 

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


 


کلمات کلیدی:
تجلیل     پژوهشگران.برتر     دکتر.سعید.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   3 دی 1398

تعداد بازدید:   ۱۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >