حرکت ماندگار خیّرین دیّری در حوزه سلامت

25 آبان 1398
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر گفت: خیرین دیری در سال جاری کمک‌های خوبی در حوزه بهداشت و درمان انجام داده‌اند.

احمد آخوندی در اولین نشست هیأت مدیره شورای خیرین سلامت شهرستان دیّر افزود: حوزه سلامت یکی از حوزه‌هایی است که نیازمند مشارکت مردمی و خیرین است و باید در این خصوص فرهنگ سازی شود.
وی اظهار داشت: در راستای ارتقای زیرساخت‌ها و شاخص‌های بهداشتی شهرستان و از ابتدای تشکیل شورای خیرین سلامت گام‌های خوبی برداشته شده و با کمک خیرین نیک‌اندیش کمک‌های خوبی جذب شده است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر اضافه کرد: با کمک 270 میلیون ریالی خیّرین دیّر، تکمیل بخش CSR بیمارستان امام هادی (ع) دیّر در حال انجام است که از پیگیری آقایان بهروز حقیقت و یوسف ناصری همچنین مساعدت شهردار و شورای اسلامی شهر دیّر و مدیران عامل شرکت‌های لازک و آریاساحل قدردانی می‌شود.
وی بیان کرد: رایزنی لازم برای ساخت خانه بهداشت الی شمالی با آقای حاج کامل مؤمنی یکی از خیرین دیّری ساکن کشور کویت انجام شده است که به زودی کار بازسازی خانه بهداشت انجام می‌شود.
آخوندی افزود: یکی از نیازمندی‌ها و مطالبات شهروندان شهرستان دیّر احداث ساختمان دیالیز بوده است که با پیگیری‌های شبکه بهداشت و درمان و  مساعدت آقای توانا از خیّرین شهر بردستان ان‌شاالله به زودی شاهد احداث ساختمان دیالیز در محوطه بیمارستان امام هادی (ع) دیّر خواهیم بود.
وی تصریح کرد: با تشکیل این شورا و مشخص شدن اعضای هئیت مدیره فعالیت‌های خوبی در سطح شهرستان دیّر شکل گرفته است و نیات خیرین به سمت حوزه سلامت به ویژه بهداشت و درمان هدایت شده است.
گفتی است در این نشست سید علی حسینی امام جمعه بندر دیّر به عنوان رییس شورای خیرین سلامت، احمد آخوندی دبیر شورا و یوسف ناصری مدیر اجرایی شورا تعیین شدند.
انتهای پیام/ ح ن- 3050

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
نشست     خیرین.سلامت     حمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر    

تاریخ بروز رسانی:   25 آبان 1398

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >