حضور کارکنان شبکه بهداشت و درمان دیر در راهپیمایی روز قدس

12 تير 1395
کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر همگام با سایر اقشار مردم با حضور در راهپیمایی روز جهانی قدس از مردم مظلوم فلسطین حمایت کردند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر، کارکنان این شبکه پس از شرکت در نماز عبادی سیاسی جمعه و همگام با سایر اقشار مردم ولایتمدار در هوای بسیار گرم و با دهان روزه با لبیک به ندای امام راحل (ره) و رهبر معظم انقلاب ‏با حضور پرشور در راهپیمایی روز قدس، حمایت و همدلی خود را با مردم مظلوم فلسطین به نمایش ‏گذاشتند.
عبدالمجید عبدالله زاده یکی از کارمندان شرکت‌کننده در راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر با حضور خود در راهپیمایی روز جهانی قدس خشم و ‏انزجار خود را نسبت به اشغال قبله اول مسلمین اعلام داشته و حملات وحشیانه اسرائیل به مردم بی‌گناه فلسطین را محکوم می‌کنند.
وی بابیان اینکه روز قدس نماد وحدت امت اسلامی است، گفت: حضور مردم در راهپیمایی روز قدس پشتیبانی از جبهه مقاومت علیه دشمن مشترک مسلمانان است.
صادق جعفری یکی دیگر از کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در حاشیه راهپیمایی روز جهانی قدس گفت: مردم با حضور پرشکوهشان در راهپیمایی روز قدس نشان دادند نسبت به آرمان فلسطین وفادار هستند و به مسئله فلسطین به‌عنوان یکی از اصول انقلاب اسلامی پایبندند.
وی بابیان اینکه مردم انقلابی ایران همواره از مردم مظلوم فلسطین ‏حمایت کرده و امسال هم با شرکت پرشور در راهپیمایی روز قدس حماسه دیگری را خلق کردند، اظهار کرد: روز قدس سمبل مبارزه با استکبار است و هرروز پررنگ‌تر از گذشته بروز عینی دارد و مردم با اختیار در این راهپیمایی حضور می‌یابند.
حسن مکاریان کارشناس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر نیز با اشاره به رابطه گروه‌های تکفیری و برخی دولت‌های عرب منطقه با رژیم صهیونیستی، گفت: گروه‌های تکفیری وداعش دست‌پرورده رژیم‌های مرتجع عرب منطقه و رژیم غاصب فلسطین است که برای دور کردن ذهن جهانیان از جنایات رژیم کودک کش اسرائیل طراحی و اجراشده است.
وی بابیان اینکه روز قدس یکی از یادگارهای بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران است، گفت‎: مردم با حضورشان در راهپیمایی روز قدس نشان دادند از اهداف انقلاب منحرف نمی‌شوند.

انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
    راهپیمایی     روز.قدس     شبکه.بهداشت‌درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   12 تير 1395

تعداد بازدید:   ۹

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >