دریافت پنج لوح برتر؛
دستاورد دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از نخستین جشنواره ملی تجارب موفق بیمارستانی/ گزارش تصویری

11 شهريور 1397
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر موفق به کسب پنج لوح برتر استانی در نخستین جشنواره ملی تجارب موفق بیمارستانی در مدیریت منابع و مصارف شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این جشنواره لوح برتر استانی در حیطه مدیریت به مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر، در حیطه کمک‌های مردمی به بیمارستان امام خمینی (ره) کنگان و در حیطه وصول درآمد به بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه اهدا شد.
گفتنی است در حیطه اقتصاد انرژی و مراقبت‌های درمانی دو لوح برتر استانی به بیمارستان سلمان فارسی بوشهر تعلق گرفت.
در این جشنواره یک‌روزه از ۱۵ دانشگاه و بیمارستان موفق کشور در مدیریت منابع و مصارف، تقدیر به عمل آمد که دانشگاه‌های علوم پزشکی شیراز، مشهد و تبریز به‌عنوان دانشگاه‌های برتر معرفی شدند.
نخستین جشنواره ملی تجارت موفق بیمارستانی در مدیریت منابع و مصارف با حضور دکتر علی لاریجانی رییس مجلس شورای اسلامی، دکتر سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، معاونان و مسئولین وزارت بهداشت و درمان، روسا و معاونین درمان دانشگاه‌ها و روسای بیمارستان‌های سراسر کشور در مرکز همایش‌های رازی برگزار شد.
گفتنی است در حاشیه برگزاری این جشنواره، نمایشگاهی از دستاوردهای دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ارایه خدمات بیمارستانی و معرفی تجارب موفق، برپا شد که مورد بازدید دکتر سید حسن قاضی‌زاده هاشمی وزیر بهداشت، دکتر قاسم جان بابایی معاون درمان و دکتر علیرضا رئیسی معاون بهداشتی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، رییس و معاونان دیگر دانشگاه‌های علوم پزشکی کشور قرار گرفت.
شما را به دیدن گزارش تصویری این جشنواره دعوت می‌کنیم.
انتهای پیام/م.پ-۱۰۲۵

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
جشنواره.تجارب.بیمارستانی     تقدیر    

تاریخ بروز رسانی:   11 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۸

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >