در راستای طرح تحول نظام سلامت:
اجرای طرح تشدید نظارت و کنترل شرایط بهداشتی اصناف در استان بوشهر

16 آبان 1394
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: در راستای طرح تحول نظام سلامت در بخش بهداشتی، طرح تشدید نظارت و کنترل شرایط بهداشتی اصناف در استان بوشهر نیز در حال اجرا می‌باشد.

دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان افزود: در راستاي تحقق اهداف کلان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی مبتنی بر تأمین و حفظ سلامتی آحاد جامعه و دسترسی به غذاي ایمن و سالم به عنوان یکی از اساسی‌ترین نیازهاي جامعه و با توجه به رشد سریع تعداد و تنوع مراکز تهیه و فروش مواد غذایی، تشدید نظارت‌ها و بازرسی‌ها از مراکز و اماکن حساس در مدت باقیمانده ازسال 94 در دستور کار معاونت بهداشتی بوشهر قرار دارد.
رییس مرکز بهداشت استان اظهار داشت: با توجه به سیاست‌هاي نظارتی و اجرایی دانشگاه علوم پزشکی و معاونت بهداشتی برای عملیاتی نمودن و اجرای این طرح توسط شبکه‌های بهداشت و درمان استان، برنامه‌های اجرایی آن به آنان ابلاغ شده است.
دکتر عبدالمحمد خواجه‌ئیان تصریح کرد: طرح تشدید کنترل و نظارت اصناف از نیمه آبان ماه سال‌جاری لغایت پایان سال در سطح استان در دستور کار شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستان‌ها قرار خواهد داشت و در طول اجرای طرح، ارتقای شاخص‌های بهداشتی در صنوف یاد شده مد نظر قرار خواهد گرفت.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تأکید کرد: این طرح در تمامی شهرستان‌های استان و در مناطق شهری و روستایی اجرا می شود و در اجرای این برنامه تمامی شهرستان‌ها از حداکثر توان خود استفاده خواهند کرد و امیداوریم با همکاری سایر سازمان‌ها و نهادهای مرتبط و برنامه‌ریزی‌های لازم به اهداف پیش بینی شده در طرح دست پیدا کنیم.
انتهای پیام/ م.غ 1023

کلمات کلیدی:
اجرای.طرح.تشدید     نظارت     و     کنترل     شرایط.بهداشتی     اصناف    

تاریخ بروز رسانی:   16 آبان 1394

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >