رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان:
کم‌کاری و سهل‌انگاری در خصوص سلامت مردم از هیچ فردی قابل‌قبول نخواهد بود

25 آذر 1398
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: سلامت مردم در اولویت اول امور قرار دارد و در خصوص سلامت مردم کم‌کاری و سهل‌انگاری از هیچ فردی قابل‌قبول نخواهد بود.

مهندس خلیل جوکار در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کنگان اظهار داشت: با تعامل و همکاری بین مردم و مسئولین، مسائل و مشکلات بهداشتی شهرستان کنگان خوشبختانه به حداقل رسیده و شاهد تغییرات اساسی در خصوص ارتقاء شاخص‌های بهداشتی در شهرستان هستیم.
وی تصریح کرد: کارشناسان بهداشت محیط شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان از مراکز مرتبط با سلامت مردم از جمله عرضه‌کنندگان مواد غذایی بازدید مستمر دارند و هرگونه کم‌کاری و سهل‌انگاری در بخش سلامت از هیچ فردی قابل‌قبول نخواهد بود.
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: در نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کنگان مصوبات پیشین از جمله بررسی مشکلات کشتارگاه‌ها، بازدید از بازارچه ماهی و سفره‌خانه‌ها و قهوه‌خانه‌ها فاقد پروانه کسب، پلمپ مطب‌های غیرمجاز در سطح شهرستان و همکاری کلیه ادارات در طرح فشارخون موردبررسی قرار گرفت.
دومین نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان کنگان با حضور فرماندار و معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، رئیس شبکه بهداشت و درمان کنگان و روسای سایر ادارات شهرستان در سالن جلسات فرمانداری کنگان برگزار شد.

انتهای پیام/ م.س-۳۰۷۰

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
نشست     شورای.سلامت     مهندس.خلیل.جوکار     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   25 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >