رییس بیمارستان امام حسین(ع)اهرم:
ضریب اشغال تخت بیمارستان امام حسین(ع) اهرم افزایش یافته است

29 آذر 1394
رییس بیمارستان امام حسین(ع) اهرم گفت: با اجرای طرح تحول نظام سلامت و تجهیز شدن بیمارستان ۳۲ تختخوابی این شهر، ضریب اشغال تخت بیمارستانی دراین شهراز 1.2درصد به 56 درصد افزایش یافته است.

دکترمحمد علی بحرالعلوم درگفت وگو باروابط عمومی این بیمارستان، با بیان اینکه طرح تحول نظام سلامت سبب رضایتمندی مردم شده اظهار داشت: در اجرای طرح تحول نظام سلامت در یکسال گذشته موفقیت خوبی در شهرستان تنگستان حاصل شده به گونه‌ای که ضمن تجهیز بیمارستان شهرستان به امکانات مورد نیاز پزشکان متخصص در این مرکز درمانی مستقر شده‌اند.
وی تصریح کرد: قبل ازاجرای طرح تحول نظام سلامت ضریب اشغال تخت بیمارستانی حدود 1.2 درصد بودکه بااجرای طرح تحول نظام سلامت و اضافه شدن پزشکان متخصص به این بیمارستان، این رقم به 56درصدافزایش یافت.
این مقام مسئول تاکید کرد: اعتباراختصاص یافته درزمینه ارتقای هتلینگ بیمارستان امام حسین (ع) اهرم حداقل 300 میلیون تومان درنظرگرفته شده است و در زمینه تجهیزات پزشکی و نیروی انسانی نیز در آینده نزدیک شاهد تحولات خوبی درسطح این بیمارستان خواهیم بود.
دکتربحرالعلوم با اشاره به اجرای طرح توسعه بیمارستان اهرم گفت: در راستای طرح تحول نظام سلامت ضمن اینکه شاهد افزایش خدمات درمانی، کاهش هزینه‌های درمانی و توسعه فضای درمانی هستیم مراجعه مردم به سایرشهرستان‌های استان جهت دریافت خدمات درمانی نیزکاهش یافته است.
وی همچنین اظهارداشت: عملیات گازرسانی به بیمارستان و نصب آسانسور در این بیمارستان درحال تکمیل شدن می‌باشد و به همت مسئولین دانشگاه علوم پزشکی استان، دستگاه سونوگرافی این بیمارستان که از جدید‌ترین وپیشرفته‌ترین دستگاه‌های موجود در نوع خود می باشد در این بیمارستان نصب وراه اندازی گردیده است.
رییس بیمارستان امام حسین(ع) اهرم اظهار داشت: تبدیل دستگاه آنالوگ رادیولوژی این بیمارستان به دستگاه دیجیتال که تجهیزات آن خریداری شده است درآینده نزدیک به بهره برداری خواهدرسید.
دکتربحرالعلوم بااشاره به اقدامات صورت گرفته درزمینه راه اندازی فازدوم بیمارستان گفت: باراه اندازی این فاز بیمارستان به یکی از مجهزترین و پیشرفته ترین بیمارستان‌های استان تبدیل خواهدشد.
وی با اشاره به اینکه طرح تحول نظام سلامت در شهرستان تنگستان موفقیت آمیز بوده است گفت: در اجرای این طرح ماندگاری پزشکان متخصص در تنگستان افزایش یافته به گونه‌ای که درحال حاضر4 پزشک عمومی و4 پزشک متخصص داخلی، اطفال، جراحی و سونوگرافی به صورت تمام وقت دربیمارستان ارایه خدمت می کنند.
دکتربحرالعلوم با اشاره به اینکه بیمارستان 32 تختخوابی تنگستان به امکانات لازم درمانی مجهز شده گفت: هم اکنون بخش‌های داخلی، اطفال، نوزادان، دیالیز، تالاسمی، زایشگاه، اورژانس، داروخانه، آزمایشگاه ، رادیولوژی و درمانگاه بیمارستان تنگستان فعال است که جوابگوی نیازهای درمانی مردم تنگستان بوده است.

انتهای پیام/ ح.د3010

کلمات کلیدی:
ضریب.اشغال     بیمارستان.امام.حسین(ع)     شهرستان     اهرم    

تاریخ بروز رسانی:   29 آذر 1394

تعداد بازدید:   ۱۰

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >