رییس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت:
تمامی خدمات در این مرکز با تعرفه دولتی انجام می‌شود

29 آذر 1395
رییس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ‌تمامی خدمات در این مرکز با تعرفه دولتی انجام‌شده و بیماران می‌توانند اقدامات اولیه دندانپزشکی را با هزینه‌ای مناسب دریافت کنند.

دکتر سید عمار بصری افزود: کلینیک دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در سال 1392 افتتاح‌شده که به‌صورت روزانه پذیرای همشهریان و هم استانی‌ها برای انجام اقدامات دندانپزشکی است.
وی بیان کرد: این کلینیک دارای بخش‌های مختلفی از جمله تشخیص، عصب‌کشی، ترمیمی، رادیولوژی، کشیدن دندان و جرم‌گیری است.
دکتر بصری خاطرنشان کرد: چنانچه برای افراد ساخت دندان‌های مصنوعی تشخیص داده شود آن‌ها می‌توانند با هزینه‌ای دولتی این خدمات را دریافت کنند.
رییس دانشکده دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در خصوص روند درمان در این مرکز گفت: بیماران پس از مراجعه به کلینیک در ابتدا پذیرش و سپس وارد بخش تشخیص می‌شوند که در این بخش برای بیماران پرونده‌ای تشکیل و بر اساس نیاز به نوع درمان به سایر بخش‌ها ارجاع داده می‌شوند.
دکتر بصری بیان کرد: تعرفه‌ها در این مرکز از مقدار تعرفه بیمه‌ها نیز کمتر است ازاین‌رو با هیچ بیمه‌ای قرارداد نداشته و تمامی خدمات ذکرشده با هزینه‌ای بسیار کم به مراجعین ارائه می‌شود.
وی تصریح کرد: کلینیک آموزشی درمانی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تمام تلاش خود را در زمینه ارائه خدمات ایده آل و باکیفیت به هم استانی‌ها انجام می‌دهد.
همشهریان و هم استانی‌های عزیز می‌توانند برای دریافت خدمات دندانپزشکی در این مرکز به خیابان معلم، روبروی سینما بهمن، خیابان شهید حیدری، مرکز آموزشی درمانی دندانپزشکی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر مراجعه کنند.

انتهای پیام/ م.ف 1026
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


 

کلمات کلیدی:
خدمات.دندانپزشکی     دکتر.سید‌عمار.بصری     کلینیک.دندانپزشکی    

تاریخ بروز رسانی:   29 آذر 1395

تعداد بازدید:   ۱۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >