رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خبر داد:
امضای تفاهم‌نامه مشترک دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و آموزش و پرورش استان

21 آبان 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: تفاهم‌نامه مشترک دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و آموزش و پرورش استان با هدف ارتقا سطح سلامت دانش‌آموزان در مدارس استان به امضا رسید.

دکتر سعید کشمیری افزود: در این نشست در خصوص محورهای چهارگانه رابطین بهداشت و سفیران سلامت، مدارس زمستانی و تابستانی، بیماری‌های واگیر بین دانش‌آموزان و راه‌های پیشگیری از آن و صبحانه سالم دانش‌آموزی تصمیماتی اتخاذ شد که امید است سلامت هر چه بیشتر دانش‌آموزن در سراسر استان را موجب شود.
وی با اشاره به اینکه عمده هدف ما از انعقاد این تفاهم‌نامه ارتقا سطح سلامت دانش آموزان است تصریح کرد: برنامه‌ها و فعالیت‌هایی را در این زمینه در دستور کار خود قرار خواهیم داد تا از ظرفیت‌ سازمان‌های خود جهت تامین و ارتقای سلامت دانش‌آموزان بهره‌مند شویم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر عنوان داشت: دانش‌آموزان قشر عظیمی هستند که در هر سنی که باشند در معرض ابتلا به بیماری‌های واگیر، غیر واگیر و سوانح و حوادث قرار دارند از این رو تامین بهداشت و سلامت آنان بسیار مهم است.
گفتنی است این نشست با حضور دکتر سعید کشمیری رییس دانشگاه علوم پزشکی، دکتر علی‌مراد کرمی مدیر کل آموزش و پرورش استان بوشهر، دکتر حسین دارابی مشاور اجرایی رییس دانشگاه، بندری مشاور اجرایی اداره کل آموزش و پرورش استان و رییس روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان برگزار شد.

انتهای پیام/ م.ف1024

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrIکلمات کلیدی:
نشست     تفاهم‌نامه     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   21 آبان 1398

تعداد بازدید:   ۹

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >