رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت:
اهمیت مدیریت پسماند در افزایش کیفیت زندگی شهروندان تأثیر بسزایی دارد

5 شهريور 1397
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: مدیریت پسماند در افزایش کیفیت زندگی شهروندان از اهمیت بالایی برخوردار است.

مهندس ماریا خویش دوست برازجانی در نشست اندیش گاه سلامت گفت: مدیریت نادرست  پسماند می‌تواند معضلات عدیده‌ای را برای شهروندان ایجاد نموده و سلامت آنان را دچار مخاطره کند؛ بعلاوه آنکه بی‌توجهی به این مسئله سبب کاهش کیفیت زندگی و آسیب به محیط‌زیست خواهد شد که با توجه به چشم‌انداز بیست‌ساله کشور، حفاظت از محیط‌زیست یک اصل مهم است که در همه ابعاد باید موردتوجه قرار گیرد.
مهندس خویش دوست افزود: شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با همکاری شهرداری، محیط‌زیست و فعالان مدنی جهت کاهش پسماند تولیدی در مبدأ تولید در شهر برازجان برنامه عملیاتی تدوین می‎نماید.
وی نقش رسانه‌ها، فعالان مدنی و سفیران سلامت را در کاهش تولید پسماند در مبدأ بسیار بااهمیت برشمرد و خاطرنشان کرد: استقرار غرفه‌های تحویل پسماند خشک در مناطق مختلف شهر برازجان، اقدام بسیار خوبی بوده که در راستای تسهیل و تکمیل فرآیند تفکیک پسماند شهروندان از مبدأ  توسط  شهرداری انجام‌شده است.
نشست اندیش گاه سلامت شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با شهرداری و محیط‌زیست دشتستان به‌منظور بررسی معضلات و مشکلات دفع پسماند و ارائه راهکارهای عملیاتی در دفتر رییس شبکه بهداشت و درمان این شهرستان برگزار شد.

انتهای پیام/ س.غ/3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     مدیریت.پسماند     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   5 شهريور 1397

تعداد بازدید:   ۹

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >