رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
تسریع روند پرونده‌های بهداشتی توسط تعزیرات حکومتی باعث ارتقا شاخص‌های بهداشتی می‌شود

14 شهريور 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: افزایش شاخص‌های بهداشتی و ارتقای سطح سلامت جامعه منوط به همکاری و تسریع رسیدگی به پرونده‌های تعزیرات حکومتی است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشتی و درمان شهرستان دشتستان، دکتر حسین دارابی در نشست هماهنگی شبکه بهداشت و درمان دشتستان با تعزیرات حکومتی اظهار داشت: تعزیرات حکومتی و قوانین، بازوهای اصلی عملکرد شبکه بهداشت و درمان هستند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خواستار تعامل و همکاری هر چه بیشتر تعزیرات حکومتی با شبکه بهداشت و درمان شد.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان نیز بابیان اینکه زمان رسیدگی به پرونده‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار هستند، گفت: با توجه به اهمیت کارخانه‌های مواد غذایی، حضور نماینده تعزیرات حکومتی به‌صورت مستمر در بازدیدهای مشترکی که شبکه بهداشت و درمان برگزار می‌کند، می‌تواند در ارتقای شاخص‌های بهداشتی مؤثر باشد.
دکتر ماریا خویش دوست تصریح کرد: وقتی میزان جرایم با نواقص بهداشتی منطقی باشد، رسیدگی به پرونده‌های بهداشتی نیز سریع‌تر انجام می‌شود.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برای رسیدگی به‌موقع به پرونده‌های کارخانه‌های، خواستار پیگیری ایجاد کمسیون ماده ۱۱ در شهرستان شد.
رییس تعزیرات حکومتی شهرستان دشتستان نیز گفت: بهداشت و درمان یکی از حوزه‌هایی که بازرسان تعزیرات حکومتی با حساسیت ویژه‌ای آن را رصد می‌کنند و داشتن تعامل و هماهنگ بودن با شبکه بهداشت و درمان می‌تواند در پیشبرد اهداف مشترک ما مؤثر باشد.
قائدی، مریم حسین زاده را به‌عنوان رابط بهداشتی و مسئول پیگیری پرونده‌های بهداشتی شهرستان و همچنین نماینده تعزیرات حکومتی در بازدیدهای مشترکی که از صنوف مختلف انجام خواهد شد، معرفی کرد.

انتهای پیام/ س.غ 3030
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     تعزیرات.حکومتی     دکتر.حسین.دارابی     دکتر.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   14 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۳۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >