رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان:
فوریت‌های پزشکی به‌عنوان پیشگامان عرصه درمان هستند

28 شهريور 1396
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: فوریت‌های پزشکی به‌عنوان پیشگامان عرصه درمان هستند که آسایش خود را فدای آرامش دیگران می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، مهندس محمد بازیاری در مراسم تقدیر و تجلیل از سپید پوشان جان‌برکف اورژانس 115 شهرستان به مناسبت روز ملی اورژانس در خصوص اقدامات صورت پذیرفته به‌منظور ارتقای سطح کمی و کیفی خدمات اورژانس توضیحات مبسوطی را ارایه داد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان از زحمات کارکنان اورژانس پیش بیمارستانی تشکر و تقدیر به عمل آورد.
هادی صادق، مسئول اورژانس 115 شهرستان کنگان نیز بیان داشت: سامانه اتوماسیون مرکز اورژانس به‌صورت نرم‌افزاری و کاملاً مکانیزه در حال اجرا است و تمامی تماس‌ها با اورژانس ضبط و آدرس تماس‌گیرنده اگر از تلفن ثابت انجام گیرد بر روی مانیتور مرکز اورژانس ثبت می‌شود و روند ارایه خدمات اورژانس را تسریع می‌بخشد.
به مناسبت چهل و دومین سالگرد اورژانس مراسمی با حضور احمد خاک نژاد معاون سیاسی و اجتماعی فرماندار، عبدالله حسن‌پور رییس اداره ورزش و جوانان و مسئول ورزش شهرستان، رییس شبکه بهداشت و درمان، مسئول فوریت‌های پزشکی شهرستان در ساختمان اورژانس 115 کنگان برگزار شد.
 در این مراسم از پرسنل زحمتکش فوریت‌های پزشکی 115 با اهدا لوح تقدیر و هدایایی که از طرف فرمانداری، اداره ورزش و جوانان و شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان تدارک دیده‌شده بود تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/ م.س 3070
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
تقدیر     روز.اورژانس     مهندس.محمد.بازیاری     هادی.صادق     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   28 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >