سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان مطرح کرد:
دسترسی مردم مناطق صعب‌العبور شهرستان به خدمات بهداشتی درمانی از اولویت‌های ویژه در سال ۹۷ است

21 فروردين 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: تسهیل شدن دسترسی مردم مناطق صعب‌العبور شهرستان به خدمات بهداشتی و درمانی از اولویت‌های ویژه در سال ۹۷ است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان؛ مهندس ماریا خویش دوست در نشست با رسانه‌های شهرستان ضمن تبریک سال نو اظهار داشت: رسانه‌ها، نقش پررنگی در ارتقاء سطح آگاهی مردم‌دارند و زبان گویای اقشار مختلف مردم محسوب می‌شوند.
وی با حضور در دفتر هفته‌نامه‌های شهرستان دشتستان با مدیرمسئول و هیئت تحریریه دیدار و گفتگو کرد و افزود: رسانه‌ها می‌توانند با توجه به مشکلات موجود در جامعه و بیان آن‌ها، کمک شایانی به مسئولان در حل مشکلات نمایند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: البته رسانه‌ها باید نقد منصفانه را در دستور کار خود قرار دهند و با ارائه راهکارهای عملی و مناسب در حل مشکلات جامعه یار و همراه مسئولان باشند.
مهندس خویش دوست در بخشی دیگر از سخنان خود با اشاره به خدمات انجام‌شده در سال گذشته به مردم در حوزه سلامت اظهار داشت: تسهیل شدن دسترسی مردم به خدمات بهداشتی و درمانی از سیاست‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان در سال گذشته بود که تلاش کردیم در این راستا گام برداریم و خدمات خوبی هم به مردم ارائه شد که ان‌شاءالله در سال جدید نیز ادامه یابد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان تصریح کرد: از دغدغه‌های اساسی اینجانب در شبکه بهداشت و درمان دشتستان، تسهیل شدن دسترسی مردم مناطق صعب‌العبور شهرستان در بخش‌های ارم و بوشکان به خدمات بهداشتی و درمانی بود و اقداماتی هم در این راستا انجام‌شده و این مهم از اولویت‌های ویژه در سال ۹۷ است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان با تقدیر از تلاش‌های مسئولان و پرسنل بیمارستان شهید گنجی اظهار داشت: بیمارستان شهید گنجی تنها بیمارستان در سطح شهرستان دشتستان است که به مردم ارائه خدمت می‌کند و با توجه به گستردگی شهرستان و برخی کمبودها، ممکن است در مواردی، مشکلاتی هم برای مردم به وجود آید و تلاش ما این است در سال ۹۷ با اضافه کردن نیروها و امکانات جدید به این بیمارستان، خدمت‌رسانی به مردم را ارتقاء دهیم.
وی ارتقای سطح آگاهی مردم در زمینه‌های بهداشتی و درمانی را ضروری دانست و ابراز داشت: ارتقای سطح دانش و آگاهی مردم در پیشگیری از بیماری‌ها امری ضروری و اجتناب‌ناپذیر است.
مهندس خویش دوست افزود: در سال ۹۷ برنامه‌های خوبی برای آموزش و افزایش سطح دانش و آگاهی مردم نسبت به بیماری‌های مختلف و راه‌های پیشگیری از آنها داریم که ان‌شاءالله با همکاری رسانه‌ها و مردم عملیاتی خواهند شد.
گفتنی است، در دیدار سرپرست شبکه بهداشت و درمان دشتستان با مسئول دفتر هفته‌نامه‌های دشتستان، با اهداء لوح یادبود از آنها تقدیر شد.


انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست.رسانه‌ای     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   21 فروردين 1397

تعداد بازدید:   ۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >