سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم:
همکاری همه نهادها و ادارات جهت ارتقای سطح سلامت مردم لازم و ضروری است

11 بهمن 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: ارتقای سطح سلامت، هدف اصلی مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم می‌باشد که برای دستیابی به این مهم همکاری همه نهاده‌ها و ادارات لازم و ضروری است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، محمود ذاکری در نشست با بخشدار و رییس شورای اسلامی شهر امام حسن افزود: دغدغه و مطالبه مردم شهر امام حسن در جهت احداث ساختمان داروخانه و تجهیز آزمایشگاه مرکز خدمات جامع سلامت شهید حسینی زاده و درنهایت خدمات‌دهی مستمر به‌حق است که ما وظیفه‌داریم حداکثر تلاش را در راستای تحقق این مهم به کار ببندیم.
وی تصریح کرد: استفاده از ظرفیت‌ها و همکاری سایر ادارات به‌ویژه شرکت نفت فلات قاره بهرگان در جهت ارتقای سطح بهداشت شهر امام حسن امری ضروری و حرکتی مثبت است.
کریم خلیفه لیراوی، بخشدار امام حسن نیز گفت: قطعاً به همراه اعضای شورا با مدیران بخش درمان فلات قاره وارد مذاکره خواهیم شد و انتظارمی‌رود با یاری خداوند متعال خواسته مردم محقق گردد.
نشست سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم با بخشدار و رییس شورای اسلامی شهر امام حسن، پیرو مطالبات مردم در حوزه بهداشت برگزار شد.
انتهای پیام/م.ب 3060

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation
کلمات کلیدی:
نشست     محمود.ذاکری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم        

تاریخ بروز رسانی:   11 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >