سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه:
حمايت همه‌جانبه براي ارتقاي سلامت ضروری است

24 امرداد 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه گفت: حمايت همه‌جانبه براي ارتقاي سلامت ضروری است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه؛ جاسم زارعی در آیین معارفه پزشک جدید مرکز خدمات جامع سلامت نخل تقی عسلویه افزود: تهیه و اجرای پیوست سلامت از مصوبات مجمع سلامت شهرستان بوده که به‌زودی برای کلیه شرکت‌های منطقه لازم‌الاجرا خواهد شد.
وی عنوان داشت: وزارت بهداشت، دانشگاه علوم پزشکی و شبکه بهداشت و درمان شهرستان نسبت به تحقق اهداف مجمع با جدیت هرچه‌تمام‌تر اقدام خواهد کرد.
جاسم زارعی تصریح کرد: احداث مرکز تحقیقات سلامت و مرکز پیشگیری و درمان بیماری‌های ناشی از فعالیت صنایع در منطقه در حال پیگیری است.
وی اظهار داشت: برای ارتقای سطح سلامت جامعه، مشارکت همه‌جانبه از ضروریات می‌باشد که در این خصوص از حمایت‌های ائمه جمعه، روسا و اعضای شورای اسلامی، شهرداران و دهیاران منطقه تقدیر و تشکر می‌کنیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه بیان کرد: این مشارکت‌ها و حمایت‌ها باید مستمر بوده تا ان‌شاءالله شاهد تحول اساسی در حوزه سلامت شهرستان باشیم.
زارعی همچنین در جلسه به تبیین برنامه سلامت در مجموعه شبکه بهداشت و درمان، مراکز خدمات جامع سلامت و به‌ویژه نقش پزشک به‌عنوان مسئول فنی هر مرکز و رئیس تیم سلامت پرداخت و با اشاره به تشکیل و اقدامات مجمع سلامت و مدیریت سلامت همه‌جانبه و حضور گسترده ادارات و سازمان‌های مردم‌نهاد خواستار حضور مستمر و مفید شرکت‌های منطقه در این امر شد.
نجفی رییس شورای اسلامی شهر نخل تقی نیز ضمن خیرمقدم به حاضرین از تلاش‌های سرپرست شبکه بهداشت و درمان در مقوله سلامت و برنامه‌های بهداشتی تقدیر و تشکر کرد و آمادگی مجموعه شورا و شهرداری نخل تقی را جهت همکاری با شبکه بهداشت و مرکز خدمات جامع سلامت اعلام کرد.
 مهندس عاشوری مدیریت پشتیبانی شرکت اویک نیز ضمن بیاناتی آمادگی و همکاری آن مجموعه را با شبکه بهداشت و درمان شهرستان اعلام کرد.
پزشک جدید نخل تقی عسلویه با حضور سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، رییس و اعضای شورای اسلامی شهر نخل تقی و تعدادی از مسئولین شرکت OIEC معرفی شد.

انتهای پیام/ع.م- ۳۰۹۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
معارفه     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   24 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >