سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه:
همکاری شبکه بهداشت و درمان و تأمین اجتماعی در جهت ارتقاء سطح سلامت مردم گناوه گسترده‌تر می‌شود

5 دی 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: در راستای ارتقای سطح سلامت در شهرستان گناوه، شبکه بهداشت و درمان و تأمین اجتماعی در این شهرستان همکاری‌های خود در سطوح مختلف بهداشتی و درمانی را گسترده‌تر می‌کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، در دیدار صمیمی سرپرست شبکه بهداشت و درمان و رئیس درمانگاه تأمین اجتماعی (شهید مطهری) شهرستان گناوه، مهندس محمد بازیاری افزود: با رایزنی‌های صورت گرفته ازاین‌پس بیشتر و گسترده‌تر از گذشته در زمینه‌های مختلف حوزه سلامت ازجمله پزشکی، دندانپزشکی، خدمات آزمایشگاهی، دارویی و ... این دو سازمان خدمات بهداشتی درمانی همکاری خواهند داشت.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه عنوان داشت: مطالبه گری حق مردم شریف شهرستان است که باید همه مطالبات بر اساس اولویت‌ها مدنظر قرار گیرد و در جهت تحقق آنها تلاش کنیم.
وی افزود: از مهم‌ترین مطالبات مردم که در چشم‌انداز سند جامع سلامت نیز عنوان‌شده است می‌توان به بحث فاضلاب و زباله (پسماند) اشاره کرد که باید با همکاری و تعامل سازمان‌های مربوطه این مسایل مدنظر قرار گیرد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه ادامه داد: در بحث همکاری پزشکان متخصص با درمانگاه تأمین اجتماعی این شهرستان، رایزنی‌های لازم را انجام می‌دهیم تا مردم فهیم شهرستان گناوه نیز بتوانند از خدمات این پزشکان در درمانگاه تأمین اجتماعی بهره‌مند شوند.
مهندس بازیاری تأکید کرد: با توجه به اینکه برخی از بیماری‌هایی مانند وبا، مالاریا و سرخک که در صورت عدم اطلاع‌رسانی و پیشگیری صحیح امکان همه‌گیری وجود دارد، پزشکان مستقر در درمانگاه تأمین اجتماعی در صورت مشاهده چنین افرادی همکاری لازم با شبکه بهداشت و درمان را داشته باشند تا ضمن انجام مراحل درمانی و آزمایشگاهی به‌صورت رایگان، از انتقال چنین بیماری‌هایی نیز پیشگیری شود.
رییس درمانگاه تأمین اجتماعی (شهید مطهری) شهرستان گناوه نیز ضمن برشمردن واحدهای خدماتی مرکز خود، عنوان داشت: جهت بهره بردن از خدمات متخصصان مجوز ردیف‌های خاص تخصصی ازجمله زنان، داخلی، عفونی، چشم‌پزشکی و ... را دریافت کرده‌ایم که با همکاری شبکه بهداشت و درمان در تلاشیم که پزشکان متخصص در این درمانگاه ارائه خدمت کنند.
حشمت‌الله شبانکاره افزود: ساعات تعطیلی بین دو نوبت صبح و عصر حذف‌شده و درمانگاه از صبح لغایت 21:30 شب ارائه خدمات می‌دهد که در حال رایزنی جهت شبانه‌روزی کردن درمانگاه نیز هستیم، همچنین این درمانگاه به‌غیراز بیمه تأمین اجتماعی که خدماتش به‌صورت رایگان است، همه‌کسانی که به نحوی به این درمانگاه مراجعه می‌کنند می‌توانند از خدمات این درمانگاه بهره‌مند شوند.
وی با اشاره به اینکه تعامل بین سازمانی یکی از عوامل مهم پیشرفت جامعه است افزود: انتظار داریم تعامل و همکاری ازاین‌پس بین دو سازمان خدمات بهداشتی درمانی (تأمین اجتماعی و شبکه بهداشت و درمان) بیشتر از قبل شود که در این صورت شاهد ارتقاء سطح سلامت در شهرستان خواهیم بود.
  
 انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
دیدار     مهندس.محمد.بازیاری     حشمت‌الله.شبانکاره     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   5 دی 1396

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >