سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه:
کارکنان ادارات به تشکیل پرونده الکترونیک سلامت اقدام کنند

24 دی 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: در اجرای طرح تحول نظام سلامت از کارکنان ادارات و نهادهای این شهرستان انتظار است با مراجعه به مراکز در نظر گرفته‌شده این شبکه نسبت به تشکیل پرونده الکترونیک سلامت خود که به‌صورت رایگان انجام می‌شود، اقدام کنند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، مهندس محمد بازیاری در جمع اعضای شورای اداری شهرستان گناوه افزود: اجرای این طرح علاوه بر کارکنان، مربوط به همه افراد و گروه‌های سنی جامعه شهری و روستایی است که در پیشگیری، کنترل و مراقبت از بیماری‌ها نقشی مهم ایفا می‌کند.
وی اظهار کرد: کارکنان ادارات به دلیل اینکه بیشتر وقت خود را در روز، پشت میز می‌گذرانند ضرورت دارد به‌سلامتی خود اهمیت دهند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان گناوه گفت: پنج مرکز بهداشتی در شهر گناوه برای مراجعه‌کنندگان تشکیل پرونده سلامت در نظر گرفته‌شده است.
وی به وضعیت موجود فاضلاب در شهر گناوه اشاره کرد و افزود: برای رفع معضل فاضلاب شهر گناوه به اقدام جهادی و عزم جدی همگانی نیاز است.
وی اظهار کرد: روزانه حجم قابل‌توجهی از فاضلاب‌های خانگی به معابر عمومی و کانال دفع آب‌های سطحی و ازجمله ساحل می‌ریزد که این روند بر سلامت و بهداشت مردم و چهره این شهر گردشگر پذیر آثار نامطلوبی برجای گذاشته است.
مهندس بازیاری بیان کرد: درحالی‌که حدود 70 درصد لوله‌گذاری شبکه طبق نقشه اولیه در شهر اجرایی شده اما 10 هزار خانوار دارای انشعاب تاکنون متصل به این شبکه نشده‌اند و فاضلاب خود را به بیرون منزل هدایت می‌کنند که باید تمهیدات لازم در این زمینه اندیشیده شود.
محمد تولیده رییس اداره حفاظت محیط‌زیست گناوه نیز با ابراز نارضایتی از سرازیر شدن فاضلاب خانگی به ساحل این شهر گفت: از ادارات آب و فاضلاب و شهرداری این بندر انتظار داریم که برای حفظ پاکیزگی ساحل از آلودگی نسبت به نصب شیر و دریچه بازدارنده در کانال‌های خروجی فاضلاب به ساحل اقدام کنند.


انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
پرونده.الکترونیک.سلامت     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   24 دی 1396

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >