سرپرست شبکه بهداشت دیر خبر داد:
سه پروژه بهداشتی درمانی شهرستان دیّر در دهه فجر افتتاح می‌شود

12 دی 1397
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر از افتتاح و بهره‌برداری از سه پروژه بهداشتی درمانی در دهه فجر امسال در این شهرستان خبر داد.

احمد آخوندی در جمع خبرنگاران گفت: دولت تدبیر و امید در زمینه عمرانی حوزه سلامت این شهرستان اقدامات ارزشمندی انجام داده است.
آخوندی با اشاره به پروژه‌های آماده افتتاح در دهه فجر امسال گفت: عملیات اجرایی ساخت سه باب خانه بهداشت در روستاهای شهنیا، آبکش و لمبدان پائینی به پایان رسیده است و ان‌شاالله در دهه فجر امسال افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید.
وی گفت: برای احداث و تجهیز خانه‌های بهداشت شهنیا، آبکش و لمبدان پائینی در مجموع 9 میلیارد ریال از محل کمک‌های نفت و اعتبارات استانی هزینه شده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیّر با اشاره به کمک‌های نفت به حوزه سلامت گفت: تأمین سلامت جامعه تنها از طریق وزارت بهداشت محقق نمی‌شود بلکه تأمین و ارتقا سلامت جامعه نیاز به همکاری سایر دستگاه‌ها و نهادها و حتی خود مردم است.
آخوندی بابیان این‌که دولت در حوزه سلامت قدم‌های بلندی در شهرستان دیّر برداشته است یادآور شد: احداث و بهره‌برداری از پروژه‌هایی مانند بیمارستان امام هادی (ع) دیر، مرکز خدمات سلامت دهان و دندان بندر دیّر، پایگاه‌های اورژانس 115 دیّر، آبدان و بردخون، پایگاه بهداشتی بردخون، مرکز خدمات جامع سلامت بردستان، خانه‌های بهداشت سرمستان، مغدان، شهنیا، جبرانی، آبکش، لمبدان پائینی و ساختمان شبکه بهداشت و درمان از جمله پروژه‌های عمرانی حوزه سلامت است که در شهرستان دیر به بهره‌برداری رسیده است یا در آینده نزدیک به بهره‌برداری می‌رسد.
انتهای پیام/ ح.ن- 3050

 

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
افتتاح     دهه.فجر     احمد.آخوندی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   12 دی 1397

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >