شروع به کار کلینیک قلب در شهرستان گناوه

28 آذر 1394
مسئول واحد پیشگیری و مبارزه با بیماری‌های شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: با هدف غربالگری تمامی افراد بالای 30 سال از لحاظ ریسک فاکتور‌های زمینه ساز بیماری‌های قلبی و عروقی، مرکز قلب شهرستان گناوه واقع در مرکز بهداشتی و درمانی امام علی نقی (ع) از اوایل مرداد ماه شروع به کار نموده است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان گناوه؛ سید مجید موسوی افزود: با توجه به اینکه بیماری‌هایی مانند دیابت و فشار خون در مراحل اولیه بدون علامت هستند، بنابراین پایش و بررسی آزمایش‌ها برای تشخیص به موقع این بیماری‌ها در جهت کنترل بهتر بیماری و پیشگیری از عوارض به خصوص عوارض قلبی و عروقی لازم و ضروری است.

این مقام مسئول بیان کرد: در این مرکز خدماتی از قبیل ویزیت پزشک رایگان ، آزمایش‌های تکمیلی رایگان، تشکیل پرونده جهت افراد 30 سال به بالا، اندازه گیری قد و وزن ، ارجاع بیماران به متخصص قلب، کلنیک دیابت با تعرفه دولتی، برگزاری کلاس های آموزشی تغذیه و آموزش در مورد کنترل بیماری‌های دیابت و فشار خون انجام می‌گیرد.
وی اظهار داشت: تا کنون بیش از پانصد نفر در این مرکز مورد معاینه و مراقبت قرار گرفته‌اند که از این تعداد برای سیصد و هشتاد و هشت نفر پرونده قلب تشکیل شده است.
انتهای پیام/ م.ن 3080

کلمات کلیدی:
کلینیک.قلب     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   28 آذر 1394

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >