فرماندار دیلم:
توانایی و همراه بودن کارکنان مجموعه بهداشت و درمان قابل‌تقدیر است

8 ارديبهشت 1397
سرپرست فرمانداری شهرستان دیلم گفت: توانایی وهمراه بودن کارکنان مجموعه بهداشت و درمان تحسین‌برانگیز است و باوجوداین افراد در رأس حوزه سلامت شهرستان، چیزی جز پیشرفت را نمی‌توان انتظار داشت.

محمد طاهری در نشست با مدیران حوزه سلامت شهرستان دیلم ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و گرامیداشت هفته سلامت اظهار داشت: زحمات یک‌ساله پیام‌آوران سلامت در راستای ارائه خدمات بهداشتی و درمانی، ارزشمند و قابل‌تقدیر است.
سرپرست فرمانداری دیلم افزود: یکی از اصلی‌ترین سیاست‌های دولت تدبیر و امید، تحول در حوزه سلامت بوده است و با اجرای طرح تحول سلامت، شاهد تحقق شعار انتخاباتی دولت بودیم.
طاهری گفت: با اجرای طرح تحول سلامت و ایجاد زیرساخت‌ها، یک فرهنگ خاص در حوزه سلامت شکل گرفت و دسترسی آسان به خدمات ویژه سلامت، برای آحاد مردم، بخصوص اقشار آسیب‌پذیر نهادینه شد.
طاهری تصریح کرد: تیم عملیاتی و ستادی شبکه بهداشت و درمان شهرستان، خوشبختانه، توانا و کاردان هستند و امیدوارم به‌مانند سنوات قبل در سال ۹۷ نیز باقدرت و صلابت همیشگی به فعالیت خود ادامه دهند.
وی افزود: از حوزه سلامت انتظار ما این است که اگر قصد داریم به یک نقطه مطلوب دست‌یابیم، از نگاه بخشی نگر خودداری شود و با تدوین طرح، برنامه و یک نگاه راهبردی در راستای توسعه حوزه سلامت گام برداریم.
محمدباقر گله گیری بخشدار مرکزی دیلم نیز گفت: در سال‌های اخیر هم ازلحاظ زیرساختی و هم تجهیزات در سطح شهرستان شاهد انقلابی در مجموعه بهداشت و درمان بوده‌ایم و تدابیر دولت تدبیر و امید جز باهمت شما که در خط مقدم بودید به مرحله بالفعل نمی‌رسید، پیشرفت شما در حوزه سلامت ستودنی است.
ارائه خدمات در دورافتاده‌ترین نقاط شهرستان
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم نیز گفت: هفته سلامت را به خدمت کادر تخصصی، جامعه پزشکی شهرستان، همکاران ستادی، پرستاران و کلیه تلاشگران حوزه سلامت، فرهیختگان و صاحب‌نظران شهرستان تبریک و تهنیت عرض می‌کنم و از زحمات مجدانه تمامی همکاران در طول سال ۹۶ تشکر می‌کنم.
محمود ذاکری بیان کرد: سرپرست فرمانداری شهرستان دیلم، در سنوات گذشته توجه ویژه‌ای به حوزه سلامت داشته‌اند و با در نظر گرفتن این رویکرد، انتظارات و توقعات ما و مردم بیش‌ازپیش نسبت به ایشان بالا رفته است.
ذاکری اضافه کرد: بی‌تردید سال ۹۶ سالی پرفرازونشیب بود برای حوزه سلامت که با حمایت‌ها و تدابیر مسئولین و یاری مردم توانستیم از آن عبور کنیم.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم افزود: با اجرای طرح تحول سلامت، رضایتمندی خوبی حاصل شد و در بسیاری از مشکلات، بخصوص هزینه‌های درمانی مردم، شاهد بهبود وضعیت بوده‌ایم.
وی اظهار داشت: امروز برای عموم مردم قابل‌مشاهده و ملموس است که ماقبل از اجرای طرح تحول سلامت چه وضعیتی داشته‌ایم و در حال حاضر وضعیت ما چگونه است و ازلحاظ زیرساخت‌های حوزه سلامت در کدام نقطه قرارگرفته‌ایم.
ذاکری ادامه داد: منادیان سلامت، امروز در دورافتاده‌ترین مناطق حوزه شهرستان دیلم حضور دارند و خدمات بهداشتی و درمانی خود را به اقشار آسیب‌پذیر ارائه می‌دهند.
رشد خدمات سلامت در دیلم
رئیس بیمارستان بقیه‌الله الاعظم (عج) نیز گفت: از دیدگاه مثبت سرپرست فرمانداری دیلم نسبت به حوزه سلامت بسیار خرسند و قدردان هستیم.
دکتر ابراهیم قنواتی افزود: با آغاز طرح تحول سلامت به‌آسانی می‌توان روند توسعه بخش بهداشت و درمان شهرستان دیلم را با سایر شهرستان‌های هم‌جوار مقایسه کرد و درنهایت سیر صعودی رشد در این حوزه را متوجه شد.
در انتها کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم به ارائه مشکلات و نقطه نظرات خود پرداختند.
انتهای پیام/ م.ب 3060
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     فرمادنار     محمد.طاهری     محمود.ذاکری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    
   

تاریخ بروز رسانی:   8 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۸

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >