فرماندار شهرستان دیر:
روند حل معضل پسماند شهرستان «دیّر» تسریع شود

16 امرداد 1398
فرماندار شهرستان دیر گفت: در زمینه پسماند، اقداماتی از سوی شهرداری دیر صورت گرفته است که هنوز به سرانجام نرسیده و انتظار داریم این مسئله تا حصول نتیجه به جد پیگیری شود.

کریم علی‌حسنی در دومین نشست شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان دیر گفت: توجه به سلامت و امنیت غذایی باید از اولویت‌های جدی همه دستگاه‌های اجرایی شهرستان باشد.
وی با بیان اینکه همواره بر لزوم توجه به سلامت و بهداشت جامعه تأکید کرده‌ایم، اظهار داشت: شهرداری‌ها در زمینه اخذ کارت سلامت هشدارهای لازم را به دکه‌داران بدهند تا مشکلی برای سلامت مردم پیش نیاید.
فرماندار دیر با تأکید بر حل مشکل پسماند این شهرستان گفت: در زمینه پسماند اقداماتی از سوی شهرداری دیر صورت گرفته است که هنوز به سرانجام نرسیده و انتظار داریم این مسئله تا حصول نتیجه به جد پیگیری شود.
وی بازدید و نظارت مستمر کارشناسان بهداشت از مراکز عرضه مواد غذایی در شهرستان را مهم دانست و افزود: نظارت مستمر کارشناسان گام مهمی در راستای توجه به سلامت مردم و رفع مشکلات بهداشتی خواهد بود.
علی‌حسنی اضافه کرد: با برنامه‌ریزی و سیاست‌گذاری صحیح و اصولی می‌توان از بسیاری از عواملی که سلامت عمومی جامعه را به خطر می‌اندازد، پیشگیری کرد .
انتهای پیام/ ح ن- 3050

دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
فرماندار.دیر     شهرستان.دیر     شورای.سلامت     معضل.پسماند     کریم.علی‌حسنی    

تاریخ بروز رسانی:   16 امرداد 1398

تعداد بازدید:   ۲۵

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >