محوطه اطراف بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر ساماندهی می‌شود

15 آذر 1394
محوطه اطراف بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر پس از بررسی‌های کارشناسی توسط شهرداری بوشهر، بهسازی و ساماندهی می‌شود.

معاون اجرایی و خدمات شهری شهرداری بندر بوشهر در جلسه‌ای که به منظور بررسی مسایل و مشکلات محیط شهری اطراف بیمارستان برگزار شد، دستور ساماندهی و بهسازی محیط اطراف را با انجام کارشناسی‌های لازم صادر کرد.
در این جلسه مقرر شد کانال متروکه‌ای که برای دفع آب‌های سطحی طراحی و ساخته شده بوده و در حال حاضر بدون استفاده است پر و ایمن‌سازی شود تا محیط ناسالمی که به وجود آورده از بین برود.
از بین بردن نیزار‌های گسترده اطراف بیمارستان با هماهنگی شرکت برق استان برای جلوگیری از صدمه دیدن خطوط انتقال برق در محوطه اجرای طرح و جمع‌آوری زباله‌های اطراف بیمارستان نیز از برنامه‌هایی است که در دستور کار سازمان مدیریت پسماند شهرداری قرار گرفت.
همچنین مقرر شد اصلاح هندسی و ورود ممنوع شدن کامیون‌ها به خیابان حاشیه بیمارستان در کمیسیون ترافیک استان ارجاع داده شود و پس از تصمیم‌گیری در اسرع وقت اجرایی شود.
از دیگر مصوبات این جلسه همکاری سازمان پارک‌ها و فضای سبز و بیمارستان برای کاشت درخت در اطراف بیمارستان بود که برای انجام این مهم قرار شد توسط تیم کارشناسی فضای سبز، خاک منطقه بررسی شود و با فراهم‌آمدن زیر ساخت‌های لازم فضای سبز ایجاد شود.
این جلسه با حضور معاون اجرایی و خدمات شهری، مشاور ارشد شهردار، مدیر عامل سازمان مدیریت پسماند، مدیر عامل پارک‌ها و فضای سبز، مدیر خدمات شهری و تیم مدیریتی بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر تشکیل شد.
انتهای پیام/ م.ا4070

کلمات کلیدی:
ساماندهی     بیمارستان.خلیج.فارس    

تاریخ بروز رسانی:   15 آذر 1394

تعداد بازدید:   ۱۴

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >