مسئولین بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) شهرستان گناوه با خانواده شهید مدافع حرم دیدار کردند

19 آذر 1396
به مناسبت هفته وحدت مسئولین بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) شهرستان گناوه با خانواده شهید مدافع حرم دیدار کردند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) گناوه، سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) شهرستان گناوه در این دیدار گفت: ارج نهادن به مقام شامخ شهدا به‌خصوص شهدای مدافع حرم وظیفه یکایک مردم است.
شهرام جلال پور افزود: خانواده شهید از جهات مختلف دارای مقام و منزلت ویژه‌ای در پیشگاه خداوند و در نظام و جامعه اسلامی می‌باشد.
وی تصریح کرد: پدر و مادر شهید با توجه به اینکه بیشترین نقش را در تربیت شهید ایفا نموده و همچنین با داشتن بیشترین علاقه به فرزند خود او را تقدیم به خدا کرده‌اند از ارزش والایی برخوردار می‌باشند.
سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) شهرستان گناوه بابیان اینکه دیدار این خانواده ایثارگر سعادت و افتخار بزرگی است که امروز نصیب ما شده اظهار داشت: خدمت‌رسانی بهینه به خانواده این شهید والامقام تکلیف تمامی کادر درمان شهرستان گناوه خواهد بود.
سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان گناوه نیز گفت: شهید عید محمدرضایی از شهدای عزیزی بودند که از کیان جمهوری اسلامی در فرامرزها دفاع نموده و در خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان مانند دیگر شهدای مدافع حرم نقشی بی‌بدیلی داشته است و به فرمایش مقام معظم رهبری شهدای مدافع حرم ارزش دو شهید رادارند چراکه در غربت به شهادت رسیده‌اند و امروز تکلیف ما در قبال این خانواده‌ها سنگین‌تر شده است.
محمد قائدی تصریح کرد: باید به خانواده‌های این شهدا نگاه ویژه‌ای کرد چون بهترین سرمایه هر انسانی فرزندش هست و از دست دادن فرزند سخت و سنگین بوده که خوشبختانه مدیران ادارات ما این مقوله را در اولویت کاری خود قرار داده و بنده از ریاست و مدیریت بیمارستان نیز به جهت همکاری خوبی که با این خانواده‌ها داشته‌اند تقدیر و تشکر می‌کنم.
در راستای گرامیداشت یاد و خاطره شهدای مدافع حرم مسئولین بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) شهرستان گناوه با حضور در منزل خانواده بزرگوار شهید مدافع حرم عید محمدرضایی از صبر و شکیبایی آنان تجلیل کردند.
در این دیدار شهرام جلال پور سرپرست بیمارستان امیرالمؤمنین (ع) شهرستان گناوه، محمد قائدی سرپرست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان، حجت‌الاسلام خادمی پور مسئول امور فرهنگی و دیگر مسئولین بیمارستان و آقای تربیت معاون بنیاد شهید حضور نیز داشتند.
در این دیدار با اهدای لوحی از خانواده شهید والامقام عید محمدرضایی تقدیر شد.
انتهای پیام / م.ک ۴۰۳۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
هفته.وحدت     شهید.مدافع.حرم     شهرام.جلال‌پور     بیمارستان.امیرالمومنین     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   19 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >