معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان کنگان:
کلینیک تخصصی کوثر کنگان موجب رضایتمندی مردم شده است

8 امرداد 1396
معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان کنگان گفت: کلینیک تخصصی کوثر کنگان در راستای سیاست وزارت بهداشت برای ارایه خدمات بهینه درمانی به مردم شهرستان کنگان راه‌اندازی شده و موجب رضایتمندی مردم را فراهم کرده است.

احمد خاک نژاد در حاشیه بازدید از کلینیک تخصصی کوثر شهر کنگان افزود: وضعیت کنونی کلینیک تخصصی کوثر نسبت به گذشته بهبودیافته است و انتظار می‌رود با راهکارهای داده‌شده سبب افزایش رضایتمندی بیشتر مراجعین و بیماران شود.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز گفت: با توجه به استیجاری بودن ساختمان کنونی و عدم تناسب کاربری درمانی این ساختمان، اعتبار برای احداث ساختمان کلینیک در کمیته برنامه‌ریزی شهرستان مصوب گردیده و به‌زودی عملیات احداث آن شروع خواهد شد.
مهندس محمد بازیاری بابیان اینکه شنیده شــدن صدای بیمار وظیفه متولیان سلامت است افزود: متولیان حوزه سلامت شهرستان همواره آماده شنیدن انتقادات و پیشنهادات در حوزه بهداشت و درمان شهرستان برای بهبود کیفیت ارایه خدمات به مردم هستند.
معاون سیاسی امنیتی فرمانداری شهرستان کنگان، رییس شبکه بهداشت و معاونین وی به همراه مدیر داخلی بیمارستان از کلینیک تخصصی کوثر بازدید و ضمن بررسی مشکلات موجود، جهت مرتفع کردن آن‌ها به بررسی راهکارها پرداختند.
در این بازدید از قسمت‌های مختلف کلینیک دیدن و با تعدادی از پرسنل کلینیک، بیماران و همراهان بیماران نیز در مورد وضعیت کلینیک ملاقات و گفتگو شد.

انتهای پیام/ م.س 3070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     معاون.فرماندار     کلینیک.تخصصی.کوثر     احمد.خاک‌نژاد     مهندس.محمد.بازیاری     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.کنگان    

تاریخ بروز رسانی:   8 امرداد 1396

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >