مهدی قائدی پس از بهبود کامل از بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر مرخص شد/ تقدیر مهدی قائدی از کادر درمان بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر

18 بهمن 1396
مهدی قائدی که براثر سانحه رانندگی مصدوم و به بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر منتقل‌شده بود پس از طی روند درمان حساس، بهبودی خود را به دست آورد و از بیمارستان ترخیص شد.

معاون درمان مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر در گفت‌وگو با روابط عمومی بیمارستان، گفت: بازیکن جوان بوشهری تیم استقلال تهران بامداد 9 بهمن‌ماه دچار سانحه رانندگی شد که توسط آمبولانس‌های مرکز فوریت‌های پزشکی به بیمارستان اعزام شد که بدو ورود توسط متخصص طب اورژانس و متخصص جراحی معاینه و پس از تشخیص خونریزی داخلی مورد عمل جراحی قرار گرفت.
دکتر جعفر زارعی زاده اضافه کرد: وی توسط تیمی به سرپرستی دکتر احسان رحمانیان حقیقی متخصص جراحی عمومی مورد عمل جراحی قرار گرفت که خوشبختانه آسیب‌های ناحیه شکم ترمیم شد و پس از کنترل خونریزی و برای ادامه روند درمان در بخش مراقبت‌های ویژه جراحی تحت درمان قرار گرفت.
وی افزود: با دعای خیر مردم و تعامل خوبی که بین متخصصین جراحی و سایر متخصصین برقرار شد و حمایت‌های تیم مدیریتی دانشگاه به‌ویژه رییس دانشگاه علوم پزشکی این بازیکن خوش آتیه کشور بهبودی خود را به دست آورد و با نظر تیم درمانی از بیمارستان مرخص شد و می‌تواند ادامه روند بهبودی و ریکاوری را خارج از بیمارستان دنبال کند.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: مهدی قائدی پس از طی روند درمان و بازتوانی می‌تواند با نظر پزشکان متخصص به ورزش حرفه‌ای ادامه دهد.
تقدیر قائدی از کادر درمان بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر
بازیکن جوان تیم استقلال تهران زمان ترخیص از بیمارستان از کادر درمانی بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر قدردانی کرد.
مهدی قائدی در گفت‌وگو با خبرنگار واحد خبر صداوسیمای مرکز بوشهر، گفت: باید تشکر ویژه‌ای بابت زحمات این چندروزه پزشکان و کادر درمانی بیمارستان داشته باشم.
وی با اشاره‌ به اینکه رسیدگی‌ها مناسب بود، اضافه کرد: در این چند روز تیم درمان و حراست بیمارستان خدمات مناسبی ارایه کردند و در تمام ساعات شبانه‌روز حمایت‌های لازم را انجام دادند.
انتهای پیام/ م.آ 4070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
مهدی.قائدی     دکتر.جعفر.زارعی‌زاده     بیمارستان.خلیج.فارس        

تاریخ بروز رسانی:   18 بهمن 1396

تعداد بازدید:   ۲۲

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >