نشست تیم مدیریت بحران، سوانح و حوادث شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم برگزار شد

6 اسفند 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم گفت: نشست تیم مدیریت بحران، سوانح و حوادث شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم، محمود ذاکری در این نشست افزود: بر اساس اطلاعات دریافتی میزان بارش باران در شهرستان دیلم 15 تا 30 میلیمتر گزارش‌شده که این موضوع در صورت بالا آمدن آب دریا موجب بحرانی شدن وضعیت می‌شود بنابراین تمامی واحدهای شبکه بهداشت و درمان در آمادگی کامل هستند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم بیان کرد: بر اساس آخرین نقشه‌های هواشناسی که از ورود سامانه قدرتمند بارشی، همراه با تندباد و صاعقه، طی روزهای یکشنبه و دوشنبه به شمال استان خبر می‌دهد در این راستا لازم گردید کمیته بحران تشکیل و آمادگی جهت مواجهه با سوانح احتمالی حفظ گردد.
ذاکری افزود: لازم است اعضای ستاد با توجه به شرایط کنونی در محدوده شهرستان حضورداشته و آمادگی لازم را جهت رویارویی با سوانح احتمالی داشته باشند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم خطاب به اعضای ستاد مدیریت بحران گفت: با عشایری که طبق روال همه‌ساله وارد منطقه شده‌اند تماس حاصل شود و آن‌ها را نسبت به ارائه خدمات و چگونگی ارتباط با تیم سوانح و حوادث شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم در صورت مواجهه با حوادث آگاه سازید.
محمود ذاکری افزود: کلیه واحدهای درمانی، علی‌الخصوص پایگاه‌های اورژانس مظفری و حصار در روزهای موردنظر، فعال و آمادگی لازم و کامل را جهت خدمات‌رسانی داشته باشند.
دبیر کمیته سوانح و حوادث شهرستان دیلم نیز گفت: بارش‌هایی که در استان‌های مجاور صورت می‌گیرد و موجب جاری شدن آب به‌سوی مناطق ما می‌گردد و این نیز یکی از عواملی است که باید موردتوجه قرار گیرد و ضروری است که با آگاه‌سازی روستاییان از موضوع و خطراتی که آن‌ها را تهدید می‌کند، مانع بروز سوانح شویم.
علیرضا توکلی مهر افزود: پس از بارش‌های ساعات اخیر، مراکز درمانی می‌توانند بررسی نمایند که در کدام بخش‌ها ضعف یا مشکلی وجود دارد، سپس به مرتفع سازی آن اقدام نموده و برای مواجهه با بارندگی‌های به‌مراتب شدیدتر آمادگی لازم را داشته باشند.
انتهای پیام/م.ب 3060

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
نشست     مدیریت.بحران     محمود.ذاکری     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دیلم    

تاریخ بروز رسانی:   6 اسفند 1396

تعداد بازدید:   ۱۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >