وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی:
استان بوشهر یکی از استان‌های بسیار موفق در اجرای طرح تحول سلامت است/ خبر صوتی

29 دی 1393
وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: جای خوشحالی دارد که استان بوشهر در اجرای طرح تحول سلامت از استان‌های بسیار موفق است.

دکتر سید حسن قاضی‌زاده هاشمی در حاشیه سفر به استان بوشهر اضافه‌کرد: یکی از خدمات ملموس دولت بخش سلامت است که دولت برنامه‌خوبی برای آن اندیشید و دست‌اندرکاران این طرح، جهادی و مؤمنانه آن‌ را به اجرا در آوردند.
وی افزود: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر توانسته با ایجاد وحدت بین مسؤولان و مراکز رضایتمندی برای مردم به‌ ارمغان آورد که ناشی از مدیریت دکتر رئیسی و تیمی است که وی را در این مسیر همراهی می‌کنند.
این مقام مسؤول خاطر‌نشان‌کرد: تمام تلاشم در این یک سال و نیم در وزارت بهداشت این‌ بوده که وزارتخانه به عنوان یک ارگان تخصصی و فوق تخصصی معرفی شود و کارکرد و خروجی آن نیز به همین گونه باشد.
دکتر هاشمی ضمن تشکر از افرادی که در طرح تحول سلامت همکاری داشته‌اند، گفت: به نمایندگی از دولت از تمام تلاش‌هایی که در استان بوشهر انجام شده است تشکر می‌کنم و باید بگویم توجه دولت به استان‌های مرزی به‌ویژه استان بوشهر که گل سر سبد این استان‌هاست ویژه است و هر کاری برای این استان از دستمان برآید انجام می‌دهیم.
شما را به شنیدن خبر صوتی نیز دعوت می‌کنیم.
انتهای پیام / م.آ 1022

کلمات کلیدی:
بازدید     وزیر.بهداشت     سفر.رییس‌جمهور    

تاریخ بروز رسانی:   29 دی 1393

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر |فايل متن خبر |گزارش صوتی | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >