پایان دور تبلیغات میدانی جشنواره بین‌المللی سیمرغ

24 دی 1396
تبلیغات میدانی جشنواره بین‌المللی سیمرغ، در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، با حضور‌ سفیران جشنواره در بیمارستان و شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستان‌های استان پایان یافت.

دبیر استانی کمیته سفیران فرهنگی جشنواره سیمرغ با اعلان این خبر گفت: به گزارش سفیر بیمارستانی جشنواره، دور اول تبلیغات جشنواره فرهنگی سیمرغ در همه بخش‌های بیمارستان‌های خلیج‌فارس، قلب، تأمین اجتماعی شهر بوشهر به‌صورت تبلیغات چهره به چهره انجام‌شده است.
حیدر حاجی‌زاده افزود: با حمایت مسئول دبیرخانه دانشگاهی و تیم خبرنگاری مفدا توانستیم دور دوم تبلیغات دبیرخانه بوشهر را در بیمارستان‌های امام خمینی (ره) کنگان، امام هادی (ع) دیر، زینبیه خورموج و شهید گنجی برازجان و همچنین شبکه‌های بهداشت و درمان این شهرستان‌ها برگزار کنیم که با استقبال بی‌نظیری از طرف مسئولین و کارکنان این بیمارستان‌ها و شبکه‌ها مواجه شدیم.
وی ادامه داد: دور پایانی تبلیغات جشنواره فرهنگی در تاریخ ۱۸ دی‌ماه ۹۶ با حضور در شبکه و بیمارستان‌های گناوه و دیلم همراه بود که آثار قابل‌ملاحظه‌ای از بیمارستان دیلم دریافت و ثبت شد.
وی از همکاری و حمایت ائمه جماعت و مسئولان فرهنگی شبکه‌ها و بیمارستان‌ها، کارکنان و همچنین سفیران بیمارستانی تشکر کرد.
جشنواره بین‌المللی سیمرغ که نامش برگرفته از سیمرغ افسانه‌ای در ادبیات ایران به‌عنوان مرغ درمانگر و نماد جدید جامعه پزشکی است در پنج بخش تئاتر،‌ فیلم، ادبی، ‌هنرهای تجسمی و موسیقی، بهار ۱۳۹۷ در شهر تهران برگزار خواهد شد.
بر اساس اعلام دبیرخانه دائمی جشنواره بین‌المللی سیمرغ وزارت بهداشت، مهلت ثبت‌نام و ارسال آثار از 11 آبان ماه تا 25 بهمن‌ماه 96 در نظر گرفته‌شده است.
علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت جشنواره www.festivalf.ir مراجعه کنند.

انتهای پیام/ س. ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
جشنواره.سیمرغ     حیدر.حاجی‌زاده     معاونت.دانشجویی.فرهنگی    

تاریخ بروز رسانی:   24 دی 1396

تعداد بازدید:   ۶

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >