پیام تبریک رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به مناسبت روز خبرنگار

17 امرداد 1397
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در پیامی با گرامیداشت ۱۷ مردادماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی، فرارسیدن روز خبرنگار را به اصحاب رسانه و فعلان عرصه خبر تبریک گفت.

متن پیام وی به شرح زیر است:
"ن والقلم و ما یسطرون
فرا رسیدن ۱۷ مردادماه، سالروز شهادت شهید محمود صارمی، روز خبرنگار، روز حق‌گویی و حق‌جویی و روز پاسداشت قلم، یادآور حماسه‌آفرینی‌های افرادی است که بقای حقیقت را به بقای خود ترجیح دادند و خون خود را بر برگه‌های اعلام جاری کردند.
امروزه در جهانی زندگی می‌کنیم که مرزهای آن به یاری رسانه کمرنگ‌تر می‌شود و در جامعه‌ای حاضر هستیم که شهروندانش، دانایی و روزآمدی خویش را بدون شک مدیون اصحاب خبر و رسانه می‌دانند.
خدمات شبانه‌روزی همکارانم در حوزه سلامت استان بوشهر در جامعه جز با نقش‌آفرینی ثمربخش و روشنگرانه اصحاب رسانه تشریح نمی‌شود و دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر برای گسترش فرهنگ سلامت جامعه بیشتر از گذشته حامی همراهی‌ها و نقدهای سازنده رسانه‌های سراسر استان بوشهر خواهد بود.
اینجانب ضمن پاسداشت یاد و مقام شهید محمود صارمی، فرا رسیدن روز خبرنگار را به همه خبرنگاران، نویسندگان، روزنامه‌نگاران، صاحبان اندیشه و قلم در عرصه اطلاع‌رسانی تبریک و تهنیت عرض می‌نمایم.
دکتر سعید کشمیری
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
۱۷، مرداد ۱۳۹۷"

انتهای پیام/م.پ-۱۰۲۵

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
پیام.تبریک     روزخبرنگار     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   17 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۲۵

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >