کارکنان آزمایشگاه بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان تجلیل شدند

2 ارديبهشت 1397
در آیینی کارکنان آزمایشگاه بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان تجلیل شدند.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان؛ مدیر بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان عنوان داشت: وظیفه اصلی آزمایشگاه و همکاران شاغل در این مجموعه انجام تست‌های آزمایشگاهی پایش درمان، رد یا تائید تشخیص‌های احتمالی پزشکان بوده و بر همه مبرهن است که اگر این کار با دقت و ظرافت، تعهد، تیزبینی و خلوص نیت همکاران انجام نشود باعث تشخیص نادرست و به بیراهه رفتن پزشک و سایر کادر درمان در معالجه و طبابت بیماران بستری و سرپایی خواهد شد.
نظر غلامی با حضور در جمع گرم و صمیمی کارکنان شاغل در آزمایشگاه بیمارستان، ضمن تبریک این روز به تمام کارکنان زحمتکش آن مجموعه افزود: بی‌شک کار رمزگشایی و علت‌یابی بیماری‌ها در تمامی مراکز درمانی بر عهده سفیدپوشان بی‌ادعا می‌باشد که شاید در بین مردم و جامعه پزشکی کمتر از آن‌ها نام‌برده می‌شود و به‌گونه‌ای کار شما به‌عنوان تیم پشتیبان پزشکی و پشت پرده می‌باشد.
مدیر بیمارستان شهید صادق گنجی برازجان اظهار داشت: خوشبختانه با مدیریت ناهید اسفندیاری، مسائل و مشکلات موجود در بخش حل‌شده و ما در بحث مدیریتی کمترین چالش‌ها را با کارکنان آزمایشگاه داشته و داریم و همواره این بخش به‌عنوان الگویی در بین سایر بخش‌های تشخیصی و درمانی در بیمارستان می‌باشند.
مسئول آزمایشگاه بیمارستان شهید گنجی برازجان نیز گفت: آمار مراجعین به آزمایشگاه بیمارستان شهید گنجی برازجان در سال ۹۶ بیش از 98 هزار و 600 نفر بوده است.
ناهید اسفندیاری عنوان داشت: سال با خریداری دستگاه‌های جدید ازجمله وایداس و کواگلومتر تعداد ۲۶ تست جدید که قبلاً در بیمارستان انجام نمی‌شده به لیست تست‌های بیمارستانی اضافه‌شده است و همچنین تعداد 570 هزار و 441 تست در سال ۹۶ در آزمایشگاه بیمارستان شهید گنجی برازجان گرفته‌شده است.
در این مراسم با اهدای لوح تقدیر و هدایایی از زحمات و تلاش‌های کارکنان آزمایشگاه تجلیل و قدردانی به عمل آمد.
 انتهای پیام/ ب.ا ۴۰۸۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تجلیل     روز.آزمایشگاه     نظر.غلامی     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   2 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >