تبیین جشنواره فرهنگی هشتم با حضور معاونین فرهنگی دانشگاه‌های بوشهر

4 دی 1395
نشست تبیین جشنواره فرهنگی هشتم وزارت بهداشت با حضور معاون مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت و معاونان فرهنگی دانشگاه‌های بوشهر، سه‌شنبه در سالن اندیشه پردیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

در این نشست معاون مدیرکل فرهنگی وزارت بهداشت گفت: عزم بزرگی در استان بوشهر ایجادشده تا جشنواره هشتم فرهنگی وزارت بهداشت در این استان به نحو مطلوب برگزار شود.
مهندس سید ابراهیم هاشم ورزی افزود: بزرگترین رویداد فرهنگی وزارت بهداشت در قالب جشنواره فرهنگی در حال اجراست و ما مفتخریم که حیطه جشنواره را از وزارت بهداشت به همه دانشگاه‌ها بکشانیم زیرا مقوله سلامت مربوط به همه اقشار جامعه است.
وی بیان داشت: این جشنواره بستری فراهم کرده است که استعدادهای مختلف دانشگاهیان به منصه ظهور برسد و در سال اقدام و عمل به‌عنوان حرکتی فرهنگی در سطح کشور اجرا شود و سرآغازی برای سایر کارها باشد.
هاشم ورزی خاطرنشان کرد: استان بوشهر از معدود استان‌هایی است که هماهنگی جشنواره در سطح دانشگاه‌های استان صورت می‌گیرد و جلسات متعددی گرفته‌شده و میثاق نامه‌ای به امضای مسئولان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر رسیده که امیدواریم همه روسای دانشگاه‌‌های بوشهر این میثاق نامه را امضا کنند و الگویی باشد برای سایر دانشگاه‌های کشور.
وی افزود: امضای میثاق نامه توسط مسئولان دانشگاه‌ها نشان می‌دهد که همه مسئولان دانشگاه‌های استان دل درگرو کار فرهنگی دارند و ما امیدواریم استان بوشهر در جشنواره هشتم بیش‌ازپیش بدرخشد.
در ادامه این نشست خانم مژگان زارعی از سفیران جشنواره با تشریح برنامه‌‌های جشنواره هشتم گزارشی از اقدامات انجام‌شده در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ارایه داد و گفت: این آمادگی را داریم که در همه دانشگاه‌های استان تجربیات خود را در اختیار تشکل‌ها و کانون‌های فرهنگی قرار دهیم.
وی افزود: پیشنهاد می‌کنم در هر دانشگاه، دبیر‌خانه جشنواره هشتم تشکیل شود و کارها را به خود دانشجویان واگذار کنیم زیرا مطمئناً نتایج خوبی به دنبال خواهد داشت.
زارعی ازجمله اقدامات انجام‌گرفته در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را، راه‌اندازی کانال تلگرامی اطلاع‌رسانی، نشست هم‌اندیشی کانون‌های فرهنگی هنری، گردهمایی سفیران فرهنگی جشنواره، همایش گروه موسیقی و ادبی، تبلیغات محیطی، برپایی ایستگاه فرهنگی، تبیین جشنواره در جلسه هیات رییسه دانشگاه و ارایه گزارش عملکرد و ثبت‌نام از طریق سایت عنوان کرد.
در این نشست مقرر شد در جلسه‌ای با حضور اعضای تشکل‌ها و کانون‌های دانشگاه‌‌های بوشهر برنامه‌های جشنواره هشتم تشریح شود و راه‌های همکاری و تعامل فرهنگی بین دانشگاه‌ها بررسی شود.
در پایان این نشست، شال جشنواره هشتم فرهنگی با نماد آبی دریای خلیج‌فارس به معاونان فرهنگی دانشگاه‌های بوشهر اهدا شد.انتهای پیام/ س.ر 2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelationکلمات کلیدی:
نشست     جشنواره.فرهنگی     مهندس.سیدابراهیم.هاشم‌ورزی     پردیس    

تاریخ بروز رسانی:   4 دی 1395

تعداد بازدید:   ۶۷

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >