به مناسبت هفته سلامت؛
مسئولان شهرستان دشتستان از سرای سالمندان این شهر بازدید کردند

3 ارديبهشت 1396
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان در سومین روز از هفته سلامت، امام‌جمعه شهر برازجان به همراهی رییس شبکه بهداشت و درمان و جمعی از روسای ادارات از سالمندان، سرای سالمندان این شهر دیدار کردند.

امام‌جمعه شهر برازجان در مراسم عیادت از سالمندان گفت: تکریم و نیکی کردن به والدین در اسلام تأکید شده است و جزء عبادات محسوب می‌شود.
حجت‌الاسلام حسن مصلح افزود: افراد پیر در خانواده منشأ خیروبرکت برای آن خانه هستند و خانواده‌ها می‌بایست والدین خود در منزل نگهداری کنند، و سرای سالمندان برای افرادی است که ازکارافتاده و کسی را برای نگهداری و مراقبت ندارند.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان نیز گفت: با توجه به شعار هفته ملی سلامت با عنوان (زندگی سالم بانشاط و امید) باید و با برگزاری کلاس‌های آموزشی و سیاست‌گذاری در خصوص این شعار، روحیه نشاط و امید را در مردم جامعه گسترش دهیم تا در همه مراحل سنی که قرار می‌گیریم بانشاط و امید زندگی کنیم و دچار افسردگی نشویم.
حسین دارابی اظهار داشت: مراقبین سلامت مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان مراقبت‌های بهداشتی سالمندان را به‌صورت فصلی انجام می‌دهند و کارشناسان تغذیه، ضمن بررسی تغذیه سالمندان، آموزش‌های لازم را به مربیان ارائه می‌دهند.
گفتنی است شبکه بهداشت و درمان دشتستان، جهت ترویج فرهنگ تغذیه سالم، میز صبحانه را در کنار سالمندان برگزار و هدایایی را به سالمندان اهدا کردند.
انتهای پیام/ س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان     امام.جمعه     حجت‌الاسلام.مصلح        

تاریخ بروز رسانی:   3 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۴

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگرانارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >