ماماهای شهرستان گناوه تجلیل شدند

27 ارديبهشت 1396
در آیینی از ماماهای شهرستان گناوه با اهدای لوح تقدیر تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، معاون بهداشتی شبکه بهداشت و درمان گناوه در این آیین گفت: ماما وظیفه مهمی در مشاوره و آموزش‌های بهداشت برای زنان و خانواده‌های در جهت تحکیم بنیان خانواده آنها دارد.
مهندس علیرضا یوسفی افزود: مراقبت‌های پیش از بارداری، حین بارداری، زایمان، پس از زایمان و مراقبت‌های کودک و مادر از وظایف دیگر ماما است که باید قدردان زحمات آنها باشیم.
وی از ماماهای شهرستان گناوه تشکر کرده و ادامه داد: لحظه تولد لحظه‌ای است که جزو پاک‌ترین لحظات حیات انسان است، پس باید آن را قدر بدانیم و بدون شک گرامیداشت این روز و تقدیر از ماماها، توجه به همه خوبی‌ها و همه لذت‌هایی است که در زندگی انسان‌ها وجود دارد.
مدیر گروه واحد سلامت جمعیت، خانواده و مدارس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز در این مراسم ضمن تبریک و تقدیر از ماماهای شهرستان گناوه نیز گفت: بهبود بسیاری از شاخص‌های سلامت مادران و کودکان درگرو انجام مراقبت برای زنان در دوران بارداری و پیش از بارداری است.
دکتر آزیتا انارکی افزود: با توجه به اجرای طرح تحول سلامت و حضور مؤثر ماماها، شاهد کاهش مرگ‌ومیر مادران و نوزادان که از شاخص‌های توسعه‌یافتگی است خواهیم بود.
انتهای پیام/ م.ن 3080

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
ماما     روز.ماما     شهرستان.گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   27 ارديبهشت 1396

تعداد بازدید:   ۱۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >